artwork

Ayhan ve Duygu Sabit ÖRAV’ın 10.yılına özel reklam filminde

5 sene önce

0

Garanti Bankası kurucusu olduğu Öğretmen Akademisi Vakfı’nın topluma ve nitelikli eğitime kattığı değeri Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz ile başladığı reklam kampanyasının yeni filmiyle anlattı. Reklam filmi, çocukların içindeki cevheri çıkaran öğretmenleri desteklemenin önemine vurgu yaparak, Garanti Bankası’nın 2008’de kurduğu ÖRAV’ın 10.yılına özel olarak hazırlandı.

Reklam kampanyasının son filminde Ayhan Sabit ve kızı Duygu Sabit yapay zekalı Ugi ile birlikte Duygu’nun stilist olması için içindeki yeteneği keşfetmesini sağlayan öğretmenini ziyaret ediyor. Duygu, Sevim öğretmenin karşısına kendi tasarımı olan doğa esintili bir elbiseyle çıkıyor. Geçmişe ait sahnelerde Duygu’nun öğretmeninin öğrencilerin farklılıklarını destekleyen, ufkunu genişleten bir eğitim anlayışına sahip olduğunu görüyor ve onun da aslında bir ÖRAV öğretmeni olduğunu öğreniyoruz.

Eğitimcilere destek sağlama alanına odaklanmış ilk ve tek sivil toplum kuruluşu olan Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) 2008’de kuruldu. Ülkemizde düşünen, sorgulayan ve araştıran bir eğitim modelinin uygulanmasına katkıda bulunmak amacıyla, projeler yürüten ÖRAV bugüne kadar Türkiye’nin 81 ilinde 155 binden fazla eğitimciye ücretsiz eğitimler verdi.

Künye
Reklamveren Garanti Bankası
Ajans Alametifarika
Kreatif Direktör Ozan Özüm Özbey, Odisseas Sevsevme
Yaratıcı Grup Caner Apaydın, Deniz Yükselci, Buğra Birgin, Ercan Tarhan, Deniz Eroğlu
Müşteri İlişkileri Berfu Ayaksız
Stratejik Planlama Berra Katlav
Ajans Prodüktörü Teğin Polat
Prodüksiyon Şirketi PTOT Film
Yönetmen Ozan Açıktan
Görüntü Yönetmeni Yon Thomas
Post-Prodüksiyon Filimişleri
Müzik Nilinişleri
Medya Ajansı Cereyan
Medya Planlama Deniz Keskintaş, Melike Altay, Rıza Gezgin, Sıla Yıldız, Berk Peksuz, Sinem Güner

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...