Aygaz Otogaz binip binmeden konuşma diyor

Aygaz Otogaz binip binmeden konuşma reklam filmi ile kulaktan dolma bilgiler ile yola koyulmanın hiçbir avantajı yok diyor.

Aygaz Otogaz yeni reklam filmi TBWA\Istanbul imzası taşıyor. Yayınlanan iki reklam filminde de otomobillere LPG takıldığı zaman performansında düşüş gerçekleşeceği bahanesi üzerinde duruluyor. Aslında araçların performansında hiçbir değişimin olmadığı gösteriliyor. Yayınlanan ilk reklam filminde zorlu yokuşlarda LPG’li araçların performans sıkıntısı yaşayacağından dolayı, yokuşu çıkamama ihtimali anlatılıyor. Algıyı değiştirmek için LPG’li Off-Road aracının yokuşu rahatlıkla çıktığı görülüyor ve “LPG ustalarının 1 numaralı tavsiyesi Aygaz” eklemesi yapılarak LPG’nin araçlarda problem yaratmayacağı anlatılıyor.


Bir diğer reklam filmindeyse şirket patronu görülüyor. Şirketin güvenlik görevlisi, patronun aracının yanına gidiyor ve kapısını açtığı zaman şu soruyu soruyor; “Müdürüm, buna LPG taktırsan ya? Baya tasarruf edersin.”. Bu soru üzerine müdür aracını çok iyi biliyormuş gibi havalara girip performansını düşüreceğini “binip binmeden” söylüyor. Müdür arabasına tam binecekken yoldan yine Aygaz’ın Off-Road aracı geçiyor ve yüksek oktanlı Aygaz Otogaz’ın araçlarda eski performanslarını aratmaz mesajı veriliyor.

Künye:

Reklamveren: Aygaz

Reklamveren Yetkilileri: Rıdvan Uçar, Gülem Kaya Özden, Özge Ağar Uysal, Sinan Can Kara

Reklam Ajansı: TBWA\Istanbul

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Erçin Sadıkoğlu, Ezgi Tanyeri, Serkan Ün

Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Ceren Kaban, Tuğçe Demirbaş

CSO: Toygun Yılmazer

Stratejik Planlama Ekibi: Özgün Özkalay, Elif Kansız

Prodüksiyon Ekibi: Evrim Saraçoğlu, Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: 25 Film

Yönetmen: Ali Taner Baltacı

Medya Ajansı: People

Müzik: Jingle House

Kullanılan Mecralar: TV, dijital, basın, in-store.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.