Aygaz ilk günkü enerjisiyle 60 yaşında

LPG şirketi Aygaz, 60. yılına özel hazırladığı reklam filminde “60 yaşındayız ama hiç göstermiyoruz” sloganıyla izleyici karşısına çıkıyor. Filmde ilk günden bu yana sektörün lider markası olmanın sırrının sadece köklü bir marka olmak değil, aynı zamanda yeni kalabilmekten ve zamana ayak uydurmaktan geçtiğinin altı çiziliyor.

Aygaz, zirvede geçen 60 yıllık yolculuğunu özel reklam filmiyle kutluyor. 6 Eylül’de izleyiciyle buluşan filmde, müşterileriyle kurduğu ilişkinin sıcak, samimi ve güven dolu doğasına dikkat çeken Aygaz, 60. yıl filmini ilk günden bu yana liderliği kendisine teslim eden yurdun dört bir yanındaki tüketicilerine ithaf ediyor.

Aygaz’ın nesiller boyunca mutfaklardan keyifli piknik partilerine, yollardan kamp alanlarına kadar tüketicinin enerjiye gereksinim duyduğu her yerde olduğuna vurgu yapılan filmde, “60 yaşındayız ama hiç göstermiyoruz” mottosu kullanılıyor.

 

 

 

 

Filmde, Aygaz’ın yarım asrı aşan süre boyunca genç kalmasının sırrının dinamik yapısıyla zamana ayak uydurarak tüketiciye daima beklenmeyeni sunmasından kaynaklandığına dikkat çekiliyor. 

Gelişen teknolojiyi hızla ürünlerine uygulayarak ve değişen tüketici ihtiyaçlarına göre yeni ürünler tasarlayarak kurulduğu günden bu yana pek çok ilke imza atan Aygaz, köklü tarihinden aldığı güçle daima daha yeni ve iyinin peşinde olmaya devam edecek.

Aygaz’ın 60. yıl reklam kampanyası; televizyon, radyo ve internet kanallarının yanı sıra YouTube kanalından da izlenebiliyor. 

Künye
Reklamveren: Aygaz
Reklamveren Temsilcisi: Rıdvan Uçar, Fulya Kanbek, Nil Özdemir, Ayşe Bozkurt
Reklam Ajansı: Grafis DDB
Yaratıcı Yönetmen: Kadir İnan
Yaratıcı Ekip: Oylum Atasoy, Hakan Baş, Barış Özkan, Mustafa Kemancı, Eser Şahin
Müşteri İlişkileri: Ayşegül Al Yenice
Ajans Prodüktörleri: Gülengül Arlıel, Nisan Turgul
Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant
Yönetmen: Ozan Yalabık
Müzik: 25m2

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.