AXA Sigorta geçmişe götürüyor

AXA Sigorta, güncel sigorta ürünlerinin tanıtımını 80’li 90’lı yılların reklamlarına uyarlayarak izleyicileri geçmişe götürüyor.

Dijital mecralarda yayında olan reklam kampanyasında konut, sağlık, kasko ve cep telefonu sigortaları ayrı ayrı tanıtılıyor, faydaları anlatılıyor.

Evinin başına gelebilecek terslikleri düşünürken evinden çıkamayan adam, eşi tarafından AXA Sigorta hakkında bilgilendiriliyor.

Kasko sigortası için hazırlanan reklam filminde otomobili bozulan bir kadının yanına adam yanaşıyor ve yardıma ihtiyacı olup olmadığını soruyor. Otomobil sahibi, Axa Sigorta’dan faydalandığını belirttikten sonra adam, kaskosunu Axa Sigorta’dan yaptırmadığı için gülünç bir şekilde pişman gibi gözüküyor.

Mobil telefonu çalınan, kırılan veya suya temas eden kişilere tamir veya yenileme çözümleri sunuluyor.

Sağlık sigortasında ise yaygın hastane ağı ve hızlı provizyon süreci öne çıkarılıyor.

AXA Sigorta Pazarlama Direktörü Alper Tanyer, kampanya ile ilgili şöyle konuştu: “AXA Sigorta olarak yine sıcak, açık, net ve eğlenceli iletişim tonumuzla ürünlerimiz için yepyeni reklam filmleri hazırladık. İlhamımızı da hepimizin zaman zaman özlemle andığı eski günlerden aldık.

Günümüzün ürün ve hizmetlerinin reklamları, 80’li ve 90’lı yılların biraz da tebessümle hatırladığımız iletişim diliyle yapılsa nasıl olurdu düşüncesinden yola çıktık. ‘Nerede o eski bayramlar’ söylemini her bayramda duyarız, biz de ‘nerede o eski reklamlar’ diyerek keyifli ve eğlenceli bir şekilde sigorta bilincini arttırma misyonumuza katkıda bulunmayı hedefledik.” dedi.
Künye

Reklamveren: AXA Sigorta
Ajans: Batesmotelpro
Marka Sözcüleri: Alper Tanyer, Özge Altıntaş, Onur Gül, Nur Özkan, Begüm Bozkurt, Nazlı Turan, Naz Gündoğdu
Yaratıcı Yönetmen: Volkan Öge
Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel
Yönetmen: Silvyo Behmoaras
Yapımcı: Bora Yüksel
Yardımcı Yönetmen: Berra Şeftalicioğlu
Sanat& Kostüm: Büşra YükselSanat Asistanı: Muli Çakmakçı
Prodüksiyon: Arif Okur, Eyüp Duman
Kurgu: Osman Emre Çelik
Ses: İlbey Kaya
Saç: Tuncay Keleş
Makyaj: Yasemin Vurgun
PR Ajansı: Sobraz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.