Avon’dan erkeklere özel selfie trendi: #centie

AVON’un Engin Altan Düzyatan’la işbirliği devam ediyor. Yeni Elite Gentleman Untailored parfümü için de Engin Altan Düzyatan ile anlaşan AVON, hayatın her anına işleyen #selfie trendine yeni bir boyut kazandırıyor: #centie.

AVON, yeni erkek parfümü Elite Gentleman Untailored Engin Altan Düzyatan ile anlaşmasını yeniledi. Geçtiğimiz yıl AVON kadınları tarafından en centilmen erkek seçilerek Elite Gentleman parfümünün yüzü olan Engin Altan Düzyatan, bu yıl da Elite Gentleman Untailored’ın yüzü oldu.

Elite Gentleman Untailored ve Engin Altan Düzyatan’la birlikte yeni bir akım yaratılacak. #centie adı verilen akımla erkekler centilmen anları centilmenlik selfie’leri yani ‘#centie’ ile ölümsüzleştirmeye çağrılacak. Bir centilmenin #centie fotoğrafının nasıl olması gerektiğini göstermek için Engin Altan Düzyatan ile Hilton İstanbul Bomonti’de ve Bomonti Bira Fabrikası’nda özel videolar çekildi. Bunun yanı sıra sosyal medyada da özel tüyolar paylaşılacak. Farklı mekanlarda, alışılmadık anlarda centilmenliklerini gösteren erkeklere markanın sürprizleri de olacak.

Düzyatan #centie akımıyla ilgili, “Trafikte yayalara ve diğer sürücülere saygı göstermek de centilmenliğin bir parçası, hafta sonu sevdiklerine kahvaltı hazırlamak da. Avon ile çektiğimiz centilmenlik videolarında da bunların altını çizdik. Çalışırken, bir kafede arkadaşlarla otururken, spor yaparken o anları daha anlamlı kılmak için herkesi centilmenliğe davet ediyoruz” diye bilgi verdi.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.