artwork

Autocar, FourFourTwo ve Stuff, Lift ailesinde

8 sene önce

0

Türkiye’de 10’uncu yılını 2015’te dolduracak FourFourTwo, Autocar ve Stuff’ın yeni adresi belli oldu. Türkiye’de Turkmedya’nın yeniden yapılanmasıyla birlikte bu üç dergi, Lift Content Factory bünyesine geçti.

İngiltere’nin en büyük bağımsız yayın kuruluşu Haymarket Group’a ait olan ve 2005 yılından bu yana Türkiye’de Turkmedya bünyesinde yayınlanan dünyanın en eski otomobil dergisi Autocar, dünyanın en çok satan teknoloji dergisi Stuff ve yine futbol endüstrisinin en etkili dergisi FourFourTwo, 1 Şubat 2015 itibariyle Lift Content Factory bünyesi altında yayın hayatına devam edecek.

TMedya Magazin A.Ş. ve Lift Dijital İletişim Hiz. Ltd. Şti. tarafından yapılan ortak açıklama şu şekilde:

“Turkmedya ve Lift bir süredir temaslarda bulunarak söz konusu lisanslı dergilerin yayın hayatına Lift bünyesinde devam etmesi konusunda bir mutabakata varmıştır. Turkmedya’nın 2015 stratejik planı çerçevesinde kendi yarattığı, lokal markalar olan yayınlara yönelik yatırımlarına ağırlık vermesi ve Lift’in Ocak 2012’den bu yana sürdürdüğü Campaign Türkiye‘nin yayıncılığını da kapsayan Haymarket Group ile uzun yıllardır süren işbirliği sebebiyle bu karar alınmıştır.

2015’te Türkiye’de 10’uncu kuruluş yıldönümlerini kutlamaya hazırlanan, kendi ihtisas alanlarında ülkemizin en etkili yayınları olan Autocar, FourFourTwo ve Stuff’ın aylık dergi formatının yanı sıra birer içerik ve etkileşim platformu olarak dijital ile mobil mecralarda da yayınlanmaları, markaları farklı segmentlerde tüketicilerle buluşturan etkinlikler gerçekleştirmeleri planlanmaktadır.”

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Hepsiburada yılın ilk çeyreğinde 24 Milyon siparişle %78 büyüdü

Hepsiburada, 2023’ün ilk çeyreğinde güçlü performansını sürdürdü...

Ülker “bizz@kampüs”

bizz@kampüs’te 790 takım Dankek için yarıştı...

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nda atamalar gerçekleşti

Aziz&Gwen Sancar Vakfı’nın yönetim kuruluna iki yeni isim atandı...