AURHİ: Bizde bir diplomanız daha var!

Uluslararası Reklamcılar Derneği’nin  ülkemizdeki ilk ve tek akredite kurumu olan Anadolu Üniversitesi İletişim  Bilimleri  Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü (AURHİ) 25 Haziran 2012 tarihinde Yıldız Hisar Tesisleri’nde düzenleyeceği organizasyonla 410 diplomayı sahiplerine veriyor.

Bölümün etkinlik hakkındaki açıklaması şöyle:

“Merkezi  A.B.D.’de bulunan Uluslararası Reklamcılar Derneği (International Advertising  Association)  “Uluslararası  reklamcılık  etik  ve  eğitim  standartlarına uygun ve günümüz en modern pazarlama iletişimi eğitimi almış kişilere verilen” bu diplomayı,  ülkemizde  sadece  IAA’e akredite olan Anadolu Üniversitesi İletişim  Bilimleri  Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü mezunlarına vermektedir.

IAA diploması, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü mezunlarının  günümüz pazarlama iletişimi yaklaşımlarını lisans düzeyinde aldıklarını gösteren en önemli kanıtlardan birisidir. Her yıl düzenli şekilde denetlemeler ve incelemeler ile yenilenen akreditasyonun diğer bir özelliği, derslerin  en az %30’unun İngilizce olması gerekliliğidir. Uluslararası geçerliliği olan diplomalar, IAA Dünya Başkanı ve Başkan Yardımcısının imzalarını taşır ve diploma numaraları IAA merkezinde kayıtlıdır.

Sektörlerinde bulundukları konumlar ve elde ettikleri başarılar ile hem IAA hem de Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü diplomalarının hakkını veren mezunlarımızı bir kez daha kutluyor, 25 Haziran’da gerçekleştirilecek organizasyonu tüm bölüm mensupları olarak sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.