Aşkımızın meyvesi Kristal Elma 2018 başladı

30. yılında oyun değiştiren pazarlama fikirlerini, kampanyaları ve start-up’ları masaya yatıran Kristal Elma 2018 bugün başladı. İki gün sürecek etkinliğin küratörlüğünü Londra, New York, Singapur ve SaoPaulo’daki merkezleriyle küresel bir bilgi platformu olan Contagious üstleniyor.

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olarak kabul edilen Kristal Elma Festivali, bu yıl Bomontiada’da düzenleniyor. Bu sabah 09:00’da açılışı yapılan festivalin ilk gününde Contagious.Live, E-Spor Etkinliği, No Revision Day Quiz Show, Özel Çocuklardan Oluşan Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu performansı ve Designers’ Challenge gerçekleştirilecek. Bölge, Tasarım, Uygulamada Mükemmellik, Medya, Açık hava, Radyo, Basın kategorilerinin ödül töreni ise 18:30’da başlayacak.

Dünyada tartışılan konular

İki günlük etkinlik boyunca sektör paydaşları ile paylaşılacak konular arasında; Hız ve Esneklikle Uzun Vadeli Planlama, Perakendede Otomasyon, Şeffaflıkla Başa Çıkmanın Yolları, İşlemsel Yaratıcılık, Erkeğin Yeni Tanımı, Kültürü Yakalamak gibi dünyada öne çıkan 6 başlık bulunuyor.

Sektörün önde gelenleri seçici kurulda

Yaratıcılığa duyulan aşktan yola çıkarak “Aşkımızın Meyvesi Kristal Elma” mottosuyla sektörü kucaklayan Kristal Elma 2018’in “Seçici Kurul Başkanları” sektörün önde gelen isimlerinden oluşuyor. Bu yıl Film, Online Film, Basın, Açıkhava, Radyo ve Uygulamada Mükemmellik Başkanı Kurtcebe Turgul olurken, Burak Günsev Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon Başkanı görevinde bulunuyor. Haluk Erkmen Tasarım Başkanı, Demet İkiler Medya Başkanı, Ayşe Aydın ise Bölge Yarışması Başkanı olarak belirlendi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.