Arzum’un stratejik iletişim ajansı Salt İletişim Grup oldu

55 yıllık köklü geçmişiyle; bugün Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün lider markalarından biri olan Arzum; yeni dönemde stratejik iletişim çalışmalarını hedef kitleye en etkin şekilde ve doğru kanallardan ulaşma vizyonu ile markalarına 360 derece entegre pazarlama iletişimi hizmeti sunan Salt İletişim Grup’a emanet ediyor.

Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştiren Arzum’un yenilikçi bakış açısına eşlik eden Salt İletişim Grup, Türk kahvesi kültürünü dünyaya taşıyan Arzum OKKA markası ve Arzum dünyasındaki tüm kategorilere marka stratejisi ve iletişimi, deneyimsel pazarlama, içerik ve etkinlik yönetiminin yanı sıra lider iletişimi ve medya ilişkileri alanlarında da hizmet verecek.

 

İnovasyon ve tasarımı odağına alarak ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarına kolaylık sunan Arzum, paydaşlarına en fazla değeri yaratmayı hedefleyen ödüllerle özdeşleşmiş, samimi, güvenilir bir marka olmuştur. Dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca eve ulaşan Arzum, global marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

SALT (@saltiletisim)’in paylaştığı bir gönderi

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.