Arzu Deniz Aksoy, Vodafone Türkiye Kurumsal İletişim Kıdemli Müdürü oldu

İletişim ve Pazarlama alanlarında 27 yıllık deneyime sahip olan Arzu Deniz Aksoy, Vodafone Türkiye Kurumsal İletişim Kıdemli Müdürü olarak atandı.

Aksoy, yeni görevinde, şirketin Kurumsal İletişim, Kurumiçi İletişim, Dijital Medya, İtibar Yönetimi, Kriz Yönetimi ve Pazarlama İletişimi dahil tüm iletişim süreçlerinin koordinasyonu ve yönetilmesinden sorumlu olacak.

Arzu Deniz Aksoy kimdir?

  • Arzu Deniz Aksoy, Vodafone Türkiye ailesine katılmadan önce, Global Compact Türkiye, Hedefler için İş Dünyası ve UNDP’ye Stratejik İletişim Danışmanı olarak hizmet verdi. (2019-2020)
  • Danışmanlık kariyeri öncesi uzun yıllar BASF’de çalışan Aksoy, bu kurumda önce Avrupa ve EAWA Pazarlama Müdürü (2006-2010), ardından Kurumsal İletişim ve Kamu İlişkileri Direktörü (2010-2019) olarak görev yaptı. Aksoy, bundan önce de 2000-2006 yılları arasında 3M’de Pazarlama Müdürü, 1994-2000 yıllarında ise Coca Cola’da Pazarlama Uzmanı olarak çalıştı.
  • Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) Yönetim Kurulu Üyesi olan Aksoy, aynı zamanda Sürdürülebilirlik Akademisi’nde Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapıyor.
  • Ege Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisans eğitimi alan Aksoy, 2011 yılında Berlin Quadriga University of Applied Science İletişim ve Sosyal Medya Stratejisi mikro MBA programını tamamladı.
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.