Site icon Campaign Türkiye

Arvak A Awards hazırlıkları tamam

Umutsuzluk ayıptır!

Türkiye’de özellikle 90’lı yılların ortalarından bugüne büyük gelişme gösteren açıkhava mecrası ciddi, organize bir yarışmayı hak ediyor. Arvak da misyonu doğrultusunda bir açıkhava reklamları yarışması düzenliyor.

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması; açıkhavayı doğru, etkili ve yaratıcı biçimde kullanan çalışmaları ödüllendirerek açıkhavanın doğru, yaratıcı ve etkili biçimde kullanılmasını teşvik etmeyi amaçlıyor.

Arvak Yönetim Kurulu bir açıkhava reklamları yarışması yapılması için karar verdikten sonra iki çalışma grubu oluşturuldu.

Ayşe Karabulut (Citylights), Aycan Gömeç Kabatepe (Mediavest), Bülent Kaplangı (Clear Channel), Çetin Demirtaş (Posterscope), Gökçen Kermooğlu (Avea), Liza Azadoğlu (Square Group), Nezahat Özdemir (Kinetic), Serap Yakın (Wall), Uğur Çakır (Simple&Smart), Yakup Karaca (Fors Medya)’dan oluşan grubun çalışmaları ile yarışmanın adı, içeriği, kategorileri ve katılım koşulları belirlendi.

Aslı Günaydın (Unilever), Bahar Erdoğan (Kinetic), Funda Tezay (Universal) Nasuh Önal (Clear Channel), Pınar Mutlu (Stroer Kentvizyon), Şafak Cömertoğlu (Speed Medya), Uğur Çakır (Simple&Smart), Yusuf Gökçek (Fors Medya)’dan oluşan grup da organizasyonun konseptini ve genel akış senaryosunu belirledi.

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması, 9 Eylül 2013 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde yapılacaktır. Katılım ile ilgili bilgiler aawards.arvak.com.tr adresinde.

Yarışmalar yaşayan organizmalar doğal ki. Eleştiriler, öneriler dikkate alınarak A Awards’ın kapsamı gelişecek ve değişecektir.

O nedenle gördüklerinizi, eklenmesi, çıkarılması gerekenleri, önerilerinizi lütfen paylaşın. Ancak bu yolla nitelikli, kapsamlı, güncel bir yarışma olacaktır A Awards.

Arvak Açıkhava Reklamcıları Vakfı Yönetim Kurulu olarak katılımınızı ve katkılarınızı diliyoruz.

Ayhan Tezcan / ARVAK Başkanı

Bu yazı Campaign Türkiye’nin Temmuz 2013 sayısında yayınlanmıştır.

Exit mobile version