Arçelik’ten yeni normale özel yeni ürün serisi

Arçelik “hygiene is the new trend” diyor ve ‘yeni normal’e özel yeni bir ürün serisini gerçekleştirdiği ilk global etkinlikle tanıtıyor.

Beko’nun türünün ilk örneği olan ev ürünleri serisi, bakteri ve virüslerin (koronavirüs dahil) %99’dan fazlasını ortadan kaldırıyor. Sanal bir deneyimle piyasaya sürülen yeni ev aletleri serisi, evde dezenfeksiyon için UV ışık teknolojisi ısı ve buhar kullanıyor.

Avrupa’nın önde gelen ev aletleri markası Beko, pandemiyle birlikte ortaya çıkan tüketici ihtiyaçlarına yanıt olarak oluşturduğu yeni ürün serisini tanıtıyor. Yeni serinin tanıdımında küresel iklim değişikliğine dikkat çeken ve doğayla uyumlu oluşuna dikkat çekildi.

Yeni seri, tüketicilerin evde ‘yeni normale’ uyum sağlamasına yardımcı olmak için dezenfeksiyon programları, paketlenmiş yiyecek ve eşyaları dezenfekte etme işlevlerine sahip yedi cihazı içeriyor. Dünya genelinde yürütülen derinlemesine tüketici araştırması sonucu ve yenilikçi yeni teknoloji ile geliştirilen ürün grubu, bakteri ve virüslerin (koronavirüs dahil) % 99’undan fazlasını öldürme gücüne sahip.

Seri, doğadan ilham alıyor ve tüketicilerin evde mükemmel hijyen sonuçları elde etmesini sağlamak için buhar ve ısı gibi yöntemleri kullanıyor. Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu, Arçelik CMO’su Zeynep Yalım Uzun ve konuk konuşmacılar, Dr Sarah Jarvis ile Future Laboratory’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Christopher Sanderson tarafından lansmanı duyurmak üzere sanal bir oturum gerçekleşti.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.