Aras Kargo CEO’sundan Gönül Dağı yorumu

Aras Kargo’nun “Gönülden gönüle giden her yolda varız. Biz, her gün daha iyisi olmak için tutkuyla çalışan Araslarız” sloganıyla hazırlanan yeni reklam filmi izleyiciyle buluştu. Reklam müziği olarak kullanılan Neşet Ertaş’ın Gönül Dağı parçasını ise Aras Kargo CEO’su Evrim Aras seslendirdi. Müzik olarak Gönül Dağı türküsünün seçilme nedeninin ise, gönülden gönüle gidilen yolda hedefin gönül dağının zirvesi yani gönüllerin markası olmak olduğu vurgulandı.

Reklam filminin müziğini seslendirmiş olmaktan duyduğu heyecanı dile getiren Evrim Aras “Profesyonel bir cast ekibi ile çalışmaktansa, Aras Kargoya gönül vermiş çalışanlarımızla ve yerel halkla birlikte filmimizin duygusal havasına uygun daha sıcak daha samimi bir ruh yakalamış olduk. Ben de aynı samimiyet ve heyecanla türküyü seslendirdim. Eminim bu güzel enerji seyirciye de geçecek” dedi.

Yönetmenliğini Devrim Erdoğan’ın yaptığı ve sadece Aras Kargo çalışanları ile yerel halkın rol aldığı reklam filminin müziği Neşet Ertaş'a, düzenlemesi ise Mehmet Can Erdoğan’a ait. Reklam kampanyası Indie İstanbul imzası taşıyor.

Künye:

Reklamveren Aras Kargo
Reklamveren Yetkilisi Banu Karaman
Reklam Ajansı Indie İstanbul
Prodüksiyon Şirketi Öteki Film
Yönetmen Devrim Erdoğan
Medya Ajansı BPN İstanbul
Müzik/Beste Neşet Ertaş – Gönül Dağı
Düzenleme MCE Production
Seslendiren Aras Kargo CEO’su Evrim Aras
Mecra Basın, TV, İnternet, Radyo

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.