artwork

Apple yeni ürünlerinin tanıtımını yaptı

4 sene önce

0

Apple yeni ürünlerini tanıttığı ‘Apple Special Event‘ ile birlikte iPhone 11 ve Apple Watch Series 5 için kampanyalar yayınladı.

‘Introducing iPhone 11’ başlıklı film telefonun yeni özelliklerinin grafik örneklerini, gün boyu dayanan bataryasını, daha hızlı çipini, yüksek kaliteli video çekimini, çift kamerasını ve ağır çekim selfie özelliğini -slofie- tanıtıyor. Film tanıdık iPhone alarmının kullanıcısını uyandırmasıyla başlıyor. Arabada düşen telefonu gösteren bir sahneyle telefonun kasasının ve camının güçlendirilmesine atıfta bulunuyor. Yeni iPhone’un 30 dakika boyunca 2 metreye kadar su geçirmeme özelliği de filmde öne çıkarılan özellikler arasında.

Marka The iPhone Pro için de ayrı bir tanıtım videosu yayınladı. Pro için yayınlanan filmin odağında ise telefonun üçlü kamerası, markanın bir akıllı telefondaki en hızlı çipe sahip olma iddiası ve telefonun şimdiye kadarki en dayanıklı iPhone olması var.

‘Apple Special Event’de Apple Watch Series 5 için gerçek insanların hikayelerini paylaştığı dokunaklı bir tanıtım filmi yayınlandı. Filmde rahatsızlandığı zaman saatinin ambulansa ve eşine bildirim yolladığını anlatan adam gibi birçok insan, hayatlarını değiştiren deneyimleri paylaşıyor.

Kaynak: www.thedrum.com

 

Senin için
Tümünü göster
TikTok, reklamverenleri eğlendirerek eğitiyor

TikTok, “nasıl yapılır” videolarıyla reklamverenlere platformun nasıl kullanılacağını gösteriyor...

Apple sağlık verilerinin izinsiz paylaşımına mizah ile yaklaşıyor

Eğlenceli kampanya, sağlık verilerinde gizliliğin önemini vurguluyor...