Apple yeni iPad ile öğrencilerin hayatına dahil olmayı amaçlıyor

Reklam filminde Apple yeni iPad ve sağladığı kolaylıkları anlatarak, öğrencileri eğitim hayatlarında iPad’i daha fazla kullanamaya teşvik ediyor.

Apple, kullanıcıların “iPad’ler eğitim için kullanılabilir” fikrini satın almasını istiyor ve bunu desteklemek için de 3 yeni reklam filmi yayınladı. İki tanesi çocuklar, okul ödevleri ve “akıllarını şekillendirmek” üzerine, üçüncü reklam filmi ise yeni iPad’i ve Kalem’le olan uyumluluğunu tanıtıyor.

Smuggler’ın yönetmeni Mark Molloy imzasını taşıyan reklam filmi, okul ödevleri vesilesiyle yerçekimiyle şaşırtıcı bir yolla tanışan çocuklardan oluşan bir ekibi gösteriyor. Bir köprüden karpuz atarak parçalayan, rampalardan atlayan bu ekip, ödevlerini Apple kalemleriyle birlikte kullandıkları iPad’leri sayesinde daha eğlenceli bir şekilde yapıyorlar.

Apple, bir içerik sağlama döngüsüne girdi ve geçtiğimiz hafta üç yüksek prodüksiyonlu reklam filmini piyasaya sürdü: iPhone X’in Face ID özelliğinin vurgulandığı, Face ID ve Apple Pay ile alışverişin kolaylığının anlatıldığı ve son olarak Spike Jonze’un yönettiği FKA Twigs’in dans ettiği HomePod reklamı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.