Apple, Kadınlar Günü’nü interaktif ana sayfasıyla kutluyor

Kadınlar Günü kutlamalarının bir parçası olarak Apple, ana sayfasını “her şeyi değiştiren kadınlar” ın interaktif bir uygulamaya ayırdı.
Hem masaüstü hem de mobil cihazlarda Apple’ın ana sayfası, Malala’dan Greta Gerwig’e kadar modern kültürde izi olan kadınların biyografilerini içeriyor.
Ana sayfada yer alan her kadının kısa bir biyografisini görüntülemek için parmağınızı veya farenizi kullanarak gezinebilir ve portrelere tıklayabilirsiniz.
Sitede Today at Apple ve yeni She Creates serisine kayıt linkleri, Kode With Klossy ve Malala Fonu gibi projeler için farkındalık yaratmayı amaçlayan bölümler bulunmakta.
Sayfa mart ayı boyunca kadınların çalışmalarını sunacak. Today at Apple oturumları, App Store ve Apple Podcast’lerde özel yayın bölümleri ve Lady Gaga gibi önde gelen kadın sanatçılar tarafından seçilen yeni Apple Müzik çalma listeleri sitede bulunabilecek.
Ayrıca Apple Watch kullanıcıları için bugün 20 dakika veya daha uzun bir koşu, yürüyüş veya tekerlekli sandalye antrenmanını tamamlayarak kazanabileceğiniz Uluslararası Kadınlar Günü Etkinliği Mücadelesi mevcut.
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.