artwork

American Express kışın gelişini kutluyor

1 sene önce

0

American Express, festival döneminde mağazaya uğrayan müşteri sayısını artırmayı amaçlayan bir kış deneyimi için Covent Garden ile iş birliği yaptı.

Floral Street’teki “American Express kış dünyası”, alışveriş yapanlara alışverişe ara verme ve kendilerini “büyüleyici” bir kış dünyasına kaptırma şansı sunacak. Ziyaretçiler, salonun karla kaplı barı The Drift’te buzlu bir içeceğin veya “snowcone”un tadını çıkarabilir, bir uzmandan hediye paketleme eğitimi alabilir, salonda bir kar küresi yapma atölyesine katılabilir veya Noel ışıkları ile şenlikli bir fotoğraf çekebilir.

Salon 3 Aralık’ta açıldı ve ayın ilk üç hafta sonu cumadan pazara dek sürecek. American Express markalaştırma çalışması, aralık ayı boyunca Covent Garden’da canlı olarak yayınlanacak ve vinil billboard’lar, özel işaretler ve bez çanta dağıtımını kapsayacak.

Ortaklığı desteklemek için 24 Aralık’a kadar seçilebilecek American Express kart sahipleri, Covent Garden’ın 100’den fazla katılımcı mağaza ve restoranında birden fazla işlemde 50 sterlinden fazla harcama yaptıklarında 10 sterlin kredi alacak.

American Express İngiltere Ticari Hizmetler Genel Müdürü Dan Edelman: “Ana tatillerde ziyaretçi trafiğini artırmayı hedeflediğimiz bu heyecan verici deneyimde Covent Garden ile güçlerimizi birleştirmekten heyecan duyuyoruz. İnsanları dışarı çıkmaya, harcama yapmaya ve kutlamaya teşvik ederek her büyüklükteki işletmeyi desteklemekten gurur duyuyoruz.”

Senin için
Tümünü göster
Takashi Murakami Hublot iş birliğiyle yeni NFT koleksiyonu

Japon sanatçı Takashi Murakami, İsviçreli lüks saat üreticisi Hublot ile...

Skolyozlu “Barbie Bebek”

Oyuncak markası Barbie, çocuklarda farkındalığı artırmayı amaçlıyor...

adidas yeni alt markasını tanıttı

adidas Sportswear, markanın Performance ve Originals serilerini tamamlayan yeni bir...