Amazon Prime reklam kampanyası sizi bir Viking’e dönüştürebilir

Hepimiz aşırı yemek yemenin ve aşırı içmenin sıkıntılarından haberdarız ama Droga5 London imzasını taşıyan yeni Amazon Prime reklam kampanyası size “aşırı” izlemenin sıkıntılarını değil, yararlarını göstermek istiyor.

Amazon Prime Video için hazırlanan kampanya, en sevdikleri dizilerin hikayelerine daldıktan sonra bireylerin beklenmedik büyümelerini anlatan 60 saniyelik bir reklam serisi ve her film aynı slogan ile sonlanıyor: “Harika diziler sizinle kalır.

Droga5 London’ın CCO’su David Kolbusz, “Art arda izleme kültürü, karakterleri çok daha hızlı ve her zamankinden daha yoğun bir şekilde tanımamızı sağlıyor” diyor. “Karaktere ne kadar yakınlaşırsanız, izledikten sonra da onun tuhaflıklarını o kadar benimsersiniz. Bu gerçeği eğlenceli bir şekilde yansıtan bir kampanya yapmak istedik.”

60 saniyelik reklam filmleri, İngiltere ve Almanya’da yayınlanacak ve filmler ‘Vikingler‘, ‘Lucifer,’ ‘Outlander‘ ve ‘Jack Ryan‘ gibi dizilere dikkat çekiyor. Vikingler’in bahsedildiği reklam filminde kendi halinde ve sessiz bir çalışan  olan Anna dizinin sezon finalinde adeta bir Lagertha Lothbrok’a dönüşüyor.

Künye

Reklamveren Amazon Prime
Ajans Droga5 London
CCO David Kolbusz

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.