Amazon Music son albümü için Coldplay ile iş birliği yaptı

Amazon Music, Coldplay‘in son albümü Music of the Spheres‘in çıkışını kutlamak için hayranlara “galaksiler arası görsel-işitsel deneyim” yaşatmak istedi.

“The Atmospheres” adlı özel kurulumun içinde hayranlar, 12 parçanın her birinin farklı bir gezegenle eşleştiği grubun son albümüne ev sahipliği yapan ve “uzak bir güneş sistemi” olan The Spheres’e taşınacak.

Principal Place, Shoreditch’teki iki günlük etkinlik, hayranların “bu dünyanın dışından” görsellere kendilerini kaptırmalarına, kendi uzaylı dillerindeki mesajlarını oluşturmalarına ve artırılmış gerçeklik fotoğraf kabininde selfie çekmelerine yardımcı oluyor.

Beş dakikalık deneyim, film müziği olarak People of the Pride albümünden bir şarkı kullanacak. Dolby Atmos’ta mikslenecek ve 360 görsel eşlik edecek.

Londra etkinliğiyle eş zamanlı olarak devam edecek olan gösteri, 15-16 Ekim tarihlerinde New York, Tokyo ve Berlin’de de gerçekleştirilecek. Ziyaretçilerin özel bir mikro site aracılığıyla katılmak için yer ayırtmaları tavsiye ediliyor.

Coldplay bir açıklamada şunları söyledi: “Music of the Spheres’i hayata geçirmek için Amazon Music ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. ‘The Atmospheres’, hayranlarını The Spheres üzerinden albümün kalbine doğru bir yolculuğa çıkaracak.”

Coldplay bir konum gösterdikten sonra hayranlar Westfield Shepherd’s Bush’taki etkileşimli bir reklam panosuna gelerek orada yeni şarkı ‘Biutyful’un sözlerini açtı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.