Altınyıldız Classics kumaşın sağladığı pratikliğe odaklanıyor

Erkek giyim sektöründeki Altınyıldız ClassicsBurak Özçivit ile birlikteliğine ikinci yılında da devam ediyor. Bu kez giysi üretiminde kullandığı teknolojiyle hayatı kolaylaştırmasına odaklanıyor. 

Burak Özçivit’in 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunu ekranlara taşıdığı reklam filmlerde yıkama sonrası askıda kurutulduğunda ütü gerektirmeyen Non Iron Gömlek, her yöne esneyen 360 Pantolon, su ve leke tutmayan Nano Takım Elbise yer alıyor.

Burak Özçivit, yağan yağmura, üzerine dökülen sıvıya rağmen güne kesintisiz şıklıkla devam ederken, ütülü bir gömlek için de beklemek zorunda kalmıyor. Günün sürprizlerine hazırlıklı olmanın önemini hatırlatan filmler Burak Özçivit’in özgüvenli ses tonu ile noktalanıyor:“Kolayı var. Altınyıldız Classics; kumaşında teknoloji var.”

Burak Özçivit ile iş birliğini ikinci yılında da sürdürmekten mutluluk duyduklarını belirten BR Mağazacılık Yönetim Kurulu Üyesi Enis Habif: “Marka yüzümüzü belirleme aşamasında 1 yıla yakın süren bir araştırma yaptık ve ardından geçtiğimiz sezon araştırmalarda ilk sırada yer alan Burak Özçivit ile çalışmaya başladık. Bizim için oldukça başarılı geçen ilk yıl satışlarımızda yaklaşık %40’lık bir artış elde ettik. Bu başarı elbette Burak ile uyumlu çalışmamızın, onun bizim değerlerimizi paylaşmasının bir sonucu. Yeni reklam filmimizle birlikte bu başarıları daha da ileri taşıyacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Künye

Reklamveren: Altınyıldız Classics

Reklamveren Sorumluları: Altınyıldız Classics Marka ve Pazarlama Direktörü Onur Uluğ, Altınyıldız Classics Proje Koordinatörü Sezen Geren

Reklam Ajansı: September Content Managemenet Co

Yaratıcı Yönetmen: Zeynep Yener

Ajans Prodüktörü: Özlem Yener

Styling: İpek Ersoy

Yapım Şirketi: Autonomy

Post Prodüksiyon Sorumlusu: Alper Dal, Bilgin Öztürk

Yapımcı: Şafak Sezgin

Görüntü Yönetmeni: Florent Herry

Sanat Yönetmeni: Yalçın Uğurlu

Müzik: Gaipten Sesler

Editör: Artun Topçudere

3D Animasyon: Basthead Animation Studio

Online Comp: Alaz Soytemiz

HMU: Mesut Öner & Talha Uslu

Güçlü koleksiyonu ve Türkiye’nin en sevilen aktörlerinden Burak Özçivit ile çekimlerini gerçekleştirilen Altınyıldız Classics’in yeni reklam filmi yayınladı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.