Altınbaş Mücevherat yeni dijital reklamını yayınladı

Altınbaş Mücevherat yeni reklam filminde ’’Her şey küçük bir hareketle başlar. İki evet arası Altınbaş ile parlar’’ mottosuyla yola çıkıyor. Kampanya tüm dijital yayınlarda yer almaya başladı.

“Küçük Bir Hareket Dünyaları Anlatır” adıyla hazırlanan film, genç bir erkeğin arkadaş grubunun yanına giderek yüzüğü çıkartıp masaya koyması ve evlilik teklifi edeceğini anlatmasıyla başlıyor. Film, evlilik teklifi alan genç kızın parmağındaki yüzüğü annesinden gizlemeye çalışması ve sonrasında şaşkınlık ve duygu dolu gözlerle bu mutlu haberi paylaşmasıyla devam ediyor. Filmin son sahnesinde ise mutluluğa adım atacak çiftin evlilik teklifi ettiği ana geri dönmesiyle son buluyor.

Altınbaş, yeni reklam filminde, geleceklerini birlikte şekillendirecek çiftlerin hayatlarında alacağı en önemli kararda yanında taşıyacağı en özel simge, herkes için aşkı hatırlatacak bir detay olmayı amaçlıyor.

Sophisto tarafından hayata geçirilen reklam filminin prodüksiyonunu Toro Film, yönetmenliğini ise Ali Kaan Dinç üstlendi.

Künye:

Reklamveren Altınbaş Mücevherat
Reklamveren Yetkilisi Ertan Efrand, Ceren Kavaklı
Reklam Ajansı Sophisto
Yaratıcı Yönetmen Sophisto Content Studio
Yapım Şirketi Toro Film
Yönetmen Ali Kaan Dinç
Yapımcı Hakan Deniz İnce
Görüntü Yönetmen Eren Yıldız
Oyuncular Eylül Su Sapan, Kaan Deringöl
Post Prodüksiyon Vfor Post Prodüksiyon
Medya Ajansı Performics
Kullanılan Mecralar İnternet, sinema

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.