artwork

Alışgidiş: Böyle Alışveriş Olur mu?

3 ay önce

0

Sektörde öncü konumunda, kendi alanının ilk oyuncusu ve cesur bir marka olan Alışgidiş, Sharpcake’in dinamik ve dijital ruhuyla birleşerek yılın son çeyreğinde büyük bir lansmana imza attı.

Kartsız, çok taksitli, bol limitli yeni bir ödeme yöntemi olan ve Fibabanka güvencesiyle hizmet veren Alışgidiş için lansmanda hedef kitlenin alışveriş içgörülerinden yola çıkan üçlü bir tanıtım filmiyle bilinirlik fazımızı başlattık.

Alışveriş deneyiminde mümkün olmayan; kartsız, limitlere takılmadan ya da normal taksit sayılarını aşan yeni bir alışveriş deneyimi üzerine kurguladığımız film serisinde “Böyle alışveriş olur mu?” sorusuna “Alışveriş olmaz ama Alışgidiş olur.” diyerek tüketicinin ihtiyaçlarına cevap veren yeni bir deneyimin altını çizdik.

Sharpcake olarak Alışgidiş ile çıktığımız bu yolculukta çok kısa sürede x’ten fazla yeni kullanıcı kazanmanın mutluluğunu yaşadık. Reklam filmlerimiz dışında offline ve online tüm mecralarda 3 fazlı olarak 360 işlere imza attık.

Markamızın lansman ve ürün filmlerinden, jingle’ına, OOH’tan, okazyon iletişimine kadar her detayda kreatif bakış açımızı ortaya koyduk.

 

Senin için
Tümünü göster
Lay’s ve Ruffles Markalarının Yeni Dijital Ajansı Sharpcake Oldu

PepsiCo bünyesinde yer alan ve 20 yılı aşkın süredir Türkiye’de...

Top 10 Digital Campaigns Listesinde Tanıdık Bir İsim

Dubai’nin bir numaralı emlak sitesi Property Finder için hayata geçirdiğimiz...