Algida soruyor: Son Topu Kim Yedi?

Dedektif romanlarını veya filmlerini seviyorsanız, özellikle Hercule Poirot’yla tanışıklığınız varsa bilirsiniz, herkesin ifadesini aldıktan sonra olayı çözmeniz için size biraz zaman tanınır. Bu kez ipuçlarını toplamanız ve sonuca ulaşmanız için 19 Nisan’a kadar süreniz var. Üstelik doğru cevabı bulursanız iPhone X kazanma şansına da sahipsiniz. Maraş Usulü için hazırladığı yeni kampanyasında Algida soruyor: “Son Topu Kim Yedi?”

“Son Topu Kim Yedi?” keyifli bir dedektiflik hikayesi.

Tribal Worldwide İstanbul imzalı kampanya, aşina olunan Hercule Poirot sahnelerinden birini andırıyor. Reklam filminde anne karakteri masaya Algida Maraş Usulü’nün son topunu getiriyor. Kısa bir elektrik kesintisinin ardından, bütün ailenin gözünü diktiği son topun ortadan kaybolduğu fark ediliyor. Masadaki herkes birbirini suçlamaya başlıyor. “Son Topu Kim Yedi?” sorusunun cevabına ulaşmak içinse aile üyelerinin ifadelerini dinlemek gerekiyor.

Yarışma 19 Nisan’a kadar devam ediyor

Her bir aile üyesi için ayrı ayrı hazırlanan ifade videolarında Algida Maraş Usulü’nün lezzetine, kıvamına ve öne çıkan diğer özelliklerine de vurgu yapılıyor. 19 Nisan’a kadar sürecek yarışmada ayrıntılara dikkat edenler iPhone X kazanma şansı yakalıyor.

Geçtiğimiz günlerde Algida, baharı yeni kampanyasıyla karşılamış ve “Algida dünyayı değiştiremez ama bir gülümseme dünyanızı değiştirebilir” demişti.

Bunları da beğenebilirsin
5 Yorumlar
 1. erdoğan diyor

  Ben kızı yedi sucu başkalarının üstüne atmaya calışıyor

 2. Eren diyor

  Baba yedi

 3. Hanan diyor

  Son topu baba yedi

 4. Yusuf diyor

  Anne yedi

 5. Havva diyor

  Baba yedi çünkü babanın kaşığında dondurma vardı ve herkezin kaşığı masadayken baba sonra bıraktı

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.