artwork

Akbank’a yaratıcılıkta 9 ödül

10 sene önce

0

Akbank dünyanın en iyi ürün, hizmet ve iletişim projelerinin belirlendiği “Creativity International Awards” ödüllerinde 3 altın, 1 gümüş ve 5 jüri seçkin başarı ödülü kazanarak zirvede yer aldı.

Bu yıl 42.’si düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Creativity International Awards” ödüllerine 22’den fazla ülkeden binin üzerinde başvuru yapıldı. Akbank Online Faaliyet Raporu, Interaktif Sosyal Medya Eğitim Programı ve Kur ve Yönet Oyunu ile altın ödüllerin sahibi oldu. Bankanın basılı “Faaliyet Raporu” ise gümüş ödül kazandı. Akbank ayrıca KOBİ’ler Sizin İçin internet sitesi, Akbank Caz Festivali T-Shirt Tasarım Yarışması, Akbank Caz Radyosu ve F1 Viral Videosu ile de jüri seçkin başarı ödüllerine layık görüldü.

“İletişim projelerimizi tasarlarken de yenilikçi olmaya önem veriyoruz.”

Markalaşmada inovasyon ve tasarımın gün geçtikçe daha da önem kazandığının altını çizen Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, konu hakkında “Bugün her alanda yoğun bir rekabet yaşanıyor. Rekabette markanızın daha da öne çıkmasına yenilikçi ürün ve hizmetlerin yanında farklı, ses getiren ve inovatif iletişim projeleri de önemli katkı sağlıyor. Akbank olarak Türk bankacılık sektöründe bir çok yenilikçi ürün ve hizmeti müşterilerimizin kullanımına sunduk, sunmaya da devam ediyoruz. İletişim projelerimizi tasarlarken de yaratıcı ve yenilikçi olmaya önem veriyoruz. Bu çalışmalarımız ve yatırımlarımız marka değerimize olumlu şekilde yansıyor. Yenilikçi uygulamalarımız ve yaratıcı iletişim projelerimiz, bankamızı seçkin uluslararası ödül platformlarında başarıya taşıyor” dedi.

 

 

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...