Airbnb Louvre Müzesi’nde ayrıcalıklı bir gece sunuyor

AirbnbLouvre Müzesi’nde, müzedeki piramidin 30. yılına istinaden 30 Nisan tarihinde kullanıcılarına bir gece geçirme imkanı sunuyor.

Airbnb, Paris‘teki ikonik yerlerden biri olan The Pyramid’in 30. yıldönümünü kutlayan bir yarışma düzenliyor. Yarışmayı kazanan kişi, müzeyi daha önce hiç olmadığı gibi görecek, piramidin altında uyuyacak ve çalışma saatlerinin dışında düzenlenen turlara katılacak.

Ayrıca marka “Başkanlar ve ünlüler bu özel fırsattan yararlandı. Şimdi sıra sizde!” sloganını kullandığı kampanyasında kazanan kişiye; Mona Lisa ile içki yudumlayabilme, Venus de Milo ile akşam yemeği yiyebilme ve müzenin içinde yer alan III. Napoleon’un dairesinde dinlenebilme imkanlarını da sunuyor.

Airbnb Fransa Genel Müdürü Emmanuel Marill konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Paris, dünyadaki en çekici şehirlerden biri ve Louvre, Paris’teki en sevilen ve ünlü kurumlardan biri. Yarışma sonucunu kutlayarak eşsiz deneyimler sunmaktan, müzeyi yeniden keşfetmeleri için Parisli ve yabancı gezginleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” dedi.

Yarışma şansı için 28 Nisan ile 2 Mayıs tarihleri arasında seyahat edip edemeyeceğinizi sorgulayan Airbnb’nin basit formunu doldurmanız yeterli olacaktır. 

Airbnb, Trump’ın seyahat yasağına reklamı ile karşı duruyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.