Agency of the Year artık Türkiye’de

Reklamcılık endüstrisinin en önemli ödüllerinden biri olan Agency of the Year için geri sayım başladı. Bölgelere göre farklı tarihlerde büyük bir parti ile bölgesel anlamda endüstrinin en iyileri belli olacak.

Reklamcılık ve iletişim sektörüne ilham vermesi adına liderlik, yönetimsel kabiliyetler, ticari performans gibi alanlarda değerlendirmelerin yapıldığı Agency of the Year, 1994’ten beri yapılıyor. PwC tarafından derlenen ve bölgedeki tek ajansı belirlemeyi hedefleyen Yılın Ajansı (Agency of The Year) aynı zamanda endüstrinin iş performansını da artırmak adına yol gösteriyor.

Agency of the Year Ödülleri ne zaman belli olacak?

Agency of the Year – Güney Asya: 5 Aralık 2017
Agency of the Year – Japonya: 7 Aralık 2017
Agency of the Year – Çin: 12 Aralık 2017
Agency of the Year – Singapur: 14 Aralık 2017

Agency of the Year Türkiye’de

Agency of the Year ödülleri, PwC tarafından da kontrol edilerek 24 yıldır Asya Pasifik ve İngiltere’de düzenli olarak verilen Yılın Ajansı Ödülleri artık Türkiye’de. Campaign Agency of the Year ödülleri ajansların son 1 yıl içerisinde (2017 yılı içinde) yerel, bölgesel ve uluslararası yarışmalarda kazanmış olduğu ödüllerin toplamı değerlendirilerek verilecek. Değerlendirmeye alınan yarışmalar ve bu yarışmalarda kazanılan ödüllere verilen puanlar, bağımsız denetleme kurumu PwC tarafından da kontrol edilerek sürecin doğruluğu teyit edilecek.

Daha detaylı bilgi için yilinajansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.