Adphorus ölçümleme partnerleri arasına adjust’ı ekledi

Türkiye’nin reklam kategorisindeki tek Facebook Marketing Partner’ı Adphorus ile mobil ölçümleme platformu adjust iki platform arasında gerçekleştirilen entegrasyonu duyurdu. Adphorus müşterileri artık adjust verilerini Adphorus üzerinden takip edebilecek ve bu verilere göre optimizasyon yapabilecek.

İki şirketin iş birliği sayesinde, Facebook üzerindeki mobil reklamlarını adjust ile ölçümleyen reklam verenler Adphorus platformunda bu verilere erişebilecek ve direkt olarak bu verilerden faydalanarak optimizasyon yapabilecekler. ‘’Reklam teknolojileri sektörü İstanbul’da çok hızlı büyüyor. Adphorus da bu alandaki girişimler arasında en gelecek vadedenlerden biri olarak öne çıkıyor” diyen adjust kurucu CEO’su Christian Henschel, erken dönemde yerel ofis kurmalarının en önemli sebeplerinden biri olarak İstanbul’da bulunan çözüm ortakları ile daha etkili çalışmak olduğunu belirtti. 2014 yılında açılan adjust İstanbul ofisi, Türkiye satış müdürü olan Ender Özcan tarafından yönetilmektedir.

Adphorus kurucusu ve CEO’su Volkan Çağsal, adjust entegrasyonuyla ilgili olarak ‘’Facebook pazarlamasında başarılı olmak için yapılması gerekenlerin başında müşterilerin tüm adımlarını takip etmek ve LTV gibi uzun dönem metrikleri optimize etmek geliyor. adjust’ın sağladığı verileri kendi platformumuzda kullanmaktan ve reklam optimizasyonu ile mobil ölçümleme arasındaki boşluğu doldurduğumuzdan dolayı mutluyuz.’’ açıklamasında bulundu.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Yoruma kapalı.