Adobe’nin yeni distribütörü Index Bilgisayar oldu

Adobe, Türkiye pazarındaki varlığını güçlendirmek için yeni bir iş birliğinin altına imzasını atarak Index Bilgisayar ile anlaştı. Adobe, yaptığı distribütörlük anlaşmasıyla, Index Bilgisayar’ın pazardaki deneyimi ve bilgi birikimi sayesinde, Türkiye’de ulaştığı kitleyi genişletmeyi ve hizmet kalitesini arttırmayı hedefliyor.

Tolunay Tomruk

Türkiye’de müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve yeni iş fırsatlarını en etkin şekilde değerlendirebilmek için en doğru distribütörlerle çalışmaya büyük önem verdiklerini söyleyen Adobe Ortadoğu Kuzey Afrika Bölge Müdürü Tolunay Tomruk, şunları söyledi: “Hedeflerimiz doğrultusunda Index Bilgisayar ile iş ortaklığımızın başlamasından dolayı çok mutluyuz. Bu ortaklığın Adobe olarak pazardaki büyümemize ve kanaldaki memnuniyeti artırmamıza önemli katkılar getireceğine inanıyoruz. Adobe’nin yenilikçi vizyonuyla Index Bilgisayar’ın sektördeki 24 yıllık üstün deneyiminin birleşmesi sonucu esas kazanan Türkiye bilişim sektörü ve kullanıcılar olacaktır. Kapsadığı büyük coğrafi alan ve güçlü altyapısı sayesinde Index Bilgisayar’ın Adobe’nin Türkiye’de ulaştığı kitleyi ve hizmet kalitesini artıracağından hiç şüphemiz yok.”

“Çalıştığımız dünya lideri markalar arasında artık Adobe de var” 

Index Bilgisayar Genel Müdürü Atilla Kayalıoğlu ise, dağıtıcılığını yaptıkları markalar arasına bir başka dünya lideri isim olan Adobe’yi de katmaktan dolayı çok mutlu olduklarını söyledi ve sözlerini şöyle sürdürdü: “7 bin 500’den fazla iş ortağına ve 450 çalışana sahip olarak, bugün 200’den fazla dünya markasının Türkiye bilişim sektöründe dağıtıcılığını yapıyoruz. Bu markalar arasına alanının önde gelen firması Adobe’yi katmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Adobe ile yaptığımız işbirliği sayesinde iş ortaklarımıza daha fazla çözüm satma, daha çok katma değer üretme konusunda destek olacağımıza inanıyoruz.”

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.