Adobe ve Netflix, yetenekleri ‘Anlatılmamış Harika Hikayeler’e çağırıyor

Adobe ve Netflix gelişmekte olan yetenekleri destekleyici bir yarışmaya imza atıyor.

Pek çok insan belli tarzdaki hikayeleri anlatmak, aktarmak ister. Ancak birkaç kişi, vizyonlarını hayata geçirmeye yardımcı olacak Adobe Premier Pro video yazılımını içeren araçları ve geniş bir dağıtım platformunu satın alabiliyor.

Adobe ve Netflix sayesinde üç film yapımcısı, yeni yeteneklere yönelik bir yarışma olan “The Great Untold”u kazanırsa bu desteğe ulaşabilecekler.

Yarışmanın duyurulduğu reklam: “Hikayelerimizi nerede bulacağız?” sorusunu soruyor. “Sınırları bilinmeyen bir yerde? Sokağının aşağısında, kendi dünyanda, evim dediğin yerde?”

‘Eğlenceli ve zor şeylerde, otobüs bekleme yerlerinde, tanıdığın insanlarda’ gibi cevaplarla hikayeni herhangi bir yerde bulabileceğini anlatan reklam, içerik üreticilerinin fikirlerini WhatsYourGreatUntold.com aracılığıyla sunabilecekleri bilgisiyle sona eriyor.

Mentorlar arasında Netflix’in Special dizisinin yıldızı Ryan O’Connell, Jingle Jangle: A Christmas Journey müzikalinin ortak yapımcıları David Talbert ve Lyn Sisson-Talbert da yer alıyor. Netflix’te yayınlanan – Michelle Obama’nın biyografisi Becoming Yönetmeni Nadia Hallgren ise kazanan üç film hakkında bir kamera arkası belgeseli çekecek.

Her zamankinden daha fazla sesin yükselmeye başladığının güçlü bir şekilde hissedildiği 2021 yılında toplumsal değişim, ırksal adaletsizlik, COVID-19 zamanları ve daha fazlası hakkındaki gerçekleri anlatmaya özlem duyuluyor.

İki büyük markanın iş birliği, kazananların kendi yaşadıkları yeri çekmelerine yardımcı olacak. Ayrıca plan, film yapımcılarının arkadaş ve aile çevresini de her projeye dahil olması için çağrıda bulunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.