artwork

adidas ve Beyoncé ikilisinden çarpıcı ortaklık

4 sene önce

0

adidas ve Beyoncé, spor sayesinde yaşamların değişebileceği inancıyla bir araya gelerek yaratıcılıklarını ortaya koydukları bir projeye imza attı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

adidas (@adidas)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ivy Park markasının yeniden canlandırılmasının yanı sıra Beyoncé, adidas’ın kreatif iş ortağı olarak yeni spor ayakkabı modelleri ve spor giyim ürünleri tasarlayacak. İş birliği aynı zamanda kadınların liderlik, eşit haklara sahip olması ve güçlendirilmesi gibi temel ilkeler üzerine inşa ediliyor.

adidas ve Beyoncé sporla dünyada olumlu bir değişim yaratma hedefiyle çok yönlü bir iş birliğine imza attı. Beyoncé ve adidas bu ortaklıkla gelecek nesillerin yaratıcılığına ilham vermeyi ve yeni iş fırsatları yaratmayı amaçlıyor. İkili, Ivy Park markası altında sporcuların görünümünden giysileri ve ayakkabılarına kadar kalıpların dışına çıkacak. Tasarım ile ulaştığı kitleye ve tüketiciyi de dahil ettiği iş modeline kadar bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacaklar.

Bu iş birliğiyle ilgili olarak Beyoncé: “Bu benim için çok önemli bir ortaklık. adidas, sınırları zorlama konusunda çok başarılı. Yaratıcılığı, büyümeyi ve sosyal sorumluluğu iş dünyasında ön plana çıkaran bir felsefeyi paylaşıyoruz. Kanıtlanmış, dinamik bir liderle Ivy Park’ı gerçekten küresel ölçekte yeniden canlandırmayı ve genişletmeyi dört gözle bekliyorum” dedi.

İş birliği, performanstan yaşam tarzına kadar heyecan verici yeni ürünlerin birlikte tasarlanmasını kapsıyor. Aynı zamanda gelecek nesil sporcuların, kreatif kişilerin ve liderlerin güçlendirilmesine, yetiştirilmesine yönelik benzersiz bir amaç taşıyor. Hem Beyoncé’nin adidas koleksiyonunun hem de Ivy Park markasının yeni lansmanının temelinde anlamlı ve zengin bir hikâye anlatımı olacak.

adidas Global Markalar Yönetim Kurulu Üyesi Eric Liedtke: “Yaratıcı spor markası olarak adidas, statükoya meydan okumakta ve açık kaynak yaklaşımıyla yaratıcılığın sınırlarını zorlamakta. Beyoncé, ikonik bir sanatçı ve kanıtlanmış bir iş lideri. Birlikte, gelecek neslin yaratıcılarını değişime teşvik edeceğiz ve onları güçlendireceğiz. adidas, ailesine Beyoncé’yi dâhil etmekten mutluluk duyuyor.” dedi.

Senin için
Tümünü göster
PRİDA İletişim ve İDA Akademi Ödülleri 2023’e başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri ile İDA Akademi Ödülleri’ne başvurular 27 Şubat’a...

GAME+ ve Samsung Türkiye’den ‘Premium’ oyun kampanyası

NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ ve Samsung Türkiye iş...