adidas Originals, bünyesine iki yeni ajansı kattı

Dünyanın önde gelen spor giyim markalarından biri olan adidas’ın alt markalarından adidas Originals’ın danışmanlığını bernaylafem iletişim ve marka yönetimi ajansı yürütecek. Bunun yanında, 10.yılı ile beraber müşteri portföyünü genişleten CPM, adidas Originals’ın konkur sürecini kazanan etkinlik ajansı oldu.

İkonik ürünleri ile birlikte geçmişten ilham alıp geleceği tasarladığı ürünler ve yeni iş birlikleri ile sokak modasını belirlemeye devam edecek olan adidas Originals, Türkiye’de trendleri belirleyenler ile buluşmaya hazırlanıyor.

Coca-Cola, Derishow, Hürriyet, ICBC, Jotun, Mastercard ‘Paha Biçilemez İstanbul’, Raffles İstanbul Zorlu Center, Volvo Car Turkey gibi markalara da danışmanlık hizmeti veren bernaylafem ajansı, adidas Originals’ın İstanbul’u aktive eden yeni projelerinin iletişim stratejisi çerçevesinde, medya ilişkileri, stratejik danışmanlık başta olmak üzere iletişim alanlarında danışmanlığını sürdürecek.

Swarovski, Hürriyet Grubu, Estee Lauder, Jotun, Volvo gibi birçok marka ile iş birliği yapan CPM, Mart ayı itibari ile adidas Originals’ın aktivasyon odaklı tüm projeleri, entegre yaratıcı süreçleri ve organizasyonları gerçekleştirecek.

Selin Molinas

adidas Key City Aktivasyon Müdürü Selin Molinas değişim kararları üzerine şöyle bir açıklama yaptı: "adidas olarak ajanslarla iş birliklerimiz proje bazlı oluyor. Bu sene adidas Originals iletişim planları doğrultusunda açtığımız konkurları etkinlik ajansı olarak CPM ve halkla ilişkiler ajansı olarak da bernaylafem kazandı."

Molinas, ileriye dönük planları hakkında ise Campaign Türkiye ile şunları paylaştı: "adidas Originals, geçmişte spor amaçlı tasarlanmış ürünlerin günümüze uyarlanması ile oluşan, trendleri belirleyenlerin tercihi olan günlük yaşam ürünlerini temsil ediyor. Bu ürünler adidas’ın tarihinde spor amaçlı kullanılmış olsa da artık spor yaparken kullanılmıyor. Günlük yaşam ürünlerimizi daha geniş bir yelpazede sunmak için oluşturulan adidas Originals marka çatısı altında özel mağazalar açacağız.

"adidas, geçtiğimiz sene “Key City Attack” adını verdiğimiz, şehirleri ele geçirmeyi planlayan bir strateji yarattı. İstanbul da, hem moda hem sanat alanında öncü olması ve her daim yaşayan bir şehir olması ile globalde “Key City” olarak seçilen ilk 18 şehirden biri. Bu nedenle başta İstanbul olmak üzere değerli iş ortaklarımız ile Türkiye’nin önemli lokasyonlarında adidas Originals mağazalarımızı açacağız."

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.