artwork

adidas, Battersea Power Station mağazasını açtı

4 ay önce

1

adidas, Battersea Power Station’daki yeni mağazasının açılışını kutlamak için sürükleyici bir deneyim yarattı.

 

14 Ekim’den itibaren “Adidas Empower Station” pop-up’ı, markanın ödül programı adiClub’a kaydolanlar için ücretsiz olacak. Hyperactive London ortaklığıyla yaratılan deneyim, markanın “Home of sport” platformundan ilham alıyor ve sporun gücünü yerel topluluk gruplarıyla birleştiriyor. Katılımcılar fitness seanslarına, sohbetlere, derslere ve sporcularla buluşmaya katılmaya teşvik edilecek. Jimnastikçi Max Whitlock, Kızak Yarışçısı Jazmin Sawyers, Kürekçi Lauren Rowles ve triatloncular Alistair ve Jonny Brownlee etkinliğe katılan sporcular arasında yer alıyor. 14-16 Ekim tarihleri arasında, Paralimpik atlet Livvy Breen ve boksör Richard Riakporhe ile bir “Güç sohbeti” ve yoga dersi de dahil olmak üzere çeşitli dersler gerçekleştirildi.

Ayrıca Soul Sisters, Rowles ve yüzücü Lauren Steadman tarafından bir HIIT seansı (yüksek yoğunluklu interval antrenmanı) düzenlenecek.

Mağaza, açılış hafta sonunu takip eden 6 Kasım’a kadar üç hafta boyunca sürecek ve adidas’ın “gelecek nesil fitness tutkunlarını teşvik etmek için egzersizin olumlu etkilerine” odaklanacağını söylediği bir kaynak rehberi de içerecek.

Bu içerik adiClub’da adidas üyelerine sunulacak ve tüm katılımcılara yer aldıkları için bir eşantiyon çantası verilecek.Adidas Kuzey Avrupa Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Kathyrn Swarbrick şunları söyledi: “Tüketicilerin marka değerlerimizle bağlantı kurabilecekleri yeni Battersea Power Station mağazasına en yeni konseptimiz olan ‘Sporun Evi’ni getirmekten heyecan duyuyoruz.

Bu mağaza insanlara spor yoluyla güçlendiklerini hissettirmek için fitness, girişimler, etkinlikler ve birinci sınıf ürünlerin nihai birleşimini sağlayacak.”

Hyperactive London Kurucusu Andrew Casher ise: “Lansmanı, toplumu adidas markasının değerlerine bağlamanın bir yolu olarak tasarladık: Bu spor, yaşamları olumlu bir şekilde fiziksel, duygusal ve sosyal olarak etkileme gücüne sahip.” dedi.

 

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Spotify’ın ücretli kullanıcı sayısı 200 milyonu aştı

Popüler çevrimiçi müzik servisi Spotify’ın paylaşılan dördüncü çeyrek sonuçlarına göre...

Tinder 500 dolarlık abonelik sistemini test ediyor

Online flört uygulaması Tinder’ın, ayda 500 dolar olacak bir abonelik...

Shutterstock’a yapay zeka destekli görsel oluşturma aracı geldi

Shutterstock kullanıcıları artık yapay zekâ desteğiyle yaratıcı görseller oluşturabilecek...