AdColony, Türkiye’de En İyi İşveren Şirketler Arasında

AdColony 170’ten fazla çalışanına istihdam sağladığı İstanbul ofisi ile Great Place to Work organizasyonunun Türkiye’nin En İyi İşverenler listesine girerek muhteşem bir başarıya imza attı.

Great Place to Work® Enstitüsü, farklı sektörlerden şirketlerin katılımı ile düzenlenen En İyi İşverenler araştırmasına 200 şirket katıldı, 101.544 çalışan temsil edildi. Çalışmada; güvenilirlik, saygı, hakkaniyet, gurur ve takım ruhu gibi Great Place to Work® modelinde yer alan 5 boyut değerlendirildi.

Şirketi benzersiz kılan programlar ve uygulamalar hakkında 170’ten fazla çalışanının geri bildirimlerine ve deneyimlerine ilişkin detayları sunarak Great Place to Work sertifikası alan AdColony, ayrıca Best Workplaces listesine girerek Türkiye’deki en prestijli iş yerlerinden biri olduğunu tescillemiş oldu.

AdColony EMEA İnsan Kaynakları Direktörü Canten Akdağ Çopur, En İyi İşveren listesine girmenin başarısını “Çalışan motivasyonunun açık ve şeffaf iletişime dayalı, dürüstlüğün ve eşitliğin temel alındığı, sağlam bir güven ortamına bağlı olduğuna inanan ve bu anlamda şirket kültürümüzü sürekli geliştirmeye devam eden bir şirketiz. Yönetim ekibimizin de öncelikli amacı kısa vadede elde edilen rakamsal başarılardan ziyade, uzun vadede etkisi sürecek olan değerlere odaklanmak ve şirketi bu vizyonda geliştirmektir. Hem Great Place to Work sertifikası alarak ve hem de Best Workplaces listesine girerek, hedeflerimiz doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla doğru yolda olduğumuzun, profesyonel olarak da kanıtlanmış olduğu inancındayız. Çalışanlarımıza verdiğimiz değer ile kendilerini her zaman özgürce ifade etmelerine olanak sağlayıp, mutlu bir ortam yaratarak motivasyonlarını da artırıyoruz” sözleriyle özetliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.