AdColony Intelligence Summit’e 4 gün kaldı

Bu yıl Swissôtel The Bosphorus’ta ikincisi gerçekleşecek olan, Lift Content Factory ve Campaign Türkiye‘nin de içerik ortağı olduğu AdColony Intelligence Summit‘e sayılı günler kaldı.

Günümüzde dijital reklamcılığın daha da ön plana çıktığını göz önünde bulundurursak dijitale ayrılan reklam harcamalarının da giderek arttığını fark ediyoruz. Şirketlerin bu rekabet ortamında ayrışmasının zorluğu nedeniyle hedef kitleye ulaşmak için yeni yöntemler arayışındalar. AdColony 2-3 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlik ile bu konuları masaya yatıracak.

Mobil Oyuncular, Birleşin!

On Device Research’ten Alistair Hill konuşmasında 10 ülkede yapılan mobil oyun araştırmalarıyla EMEA ve LATAM bölgelerindeki mobil oyuncu algısını ele alacak.
Viewability, Reklam Sahteciliği & Pre-Bid Çözümler
Pazarlama dünyasının en hızlı büyüyen bütünleşik şirketlerinden Oracle, reklamda görünürlük, güvenlik, sahtecilik ve pre-bid ölçümleme konusunda yorumlarını paylaşacak.

Altın’a Hücum: Dijital Reklamcılık için Sürdürülebilir bir Gelecek Kurmak
IAB UK yeni hayata geçirdiği Altın Standartı (Gold Standard) ile dijital reklamcılık için güvenli ve sürdürülebilir bir geleceği inşa ediyor. IAB’nin Dijital Reklam Standartları Yöneticisi Keren Tal dinleyiciler ile bu inisiyatifin 3 temel unsurunu paylaşacak: Sahteciliği azaltmak, dijital reklam deneyimini geliştirmek ve marka güvenliğini yükseltmek.

 
Uygulamalar Tehlike Altına: Botlar geliyor!
Tüm web trafiğinin % 40’ı botlar tarafından üretiliyor. Peki ya uygulamalar? En yeni nesil botlara karşı uygulamanızı koruduğunuza emin misiniz? Uygulama dünyasının tehlikesi bot’ları ve korunma yollarını Paul Müller anlatacak.

Ajans Dünyasına Farklı Bir Perspektif
Dijital sektör liderleri ve karar vericiler, ajans-marka ilişkilerinin nasıl yürüdüğüne dair görüşlerini paylaşırken liderlik etmenin ayrıntılarını ve kurumlarında ekipleri ile nasıl çalıştıklarını küresel ölçekte tartışacaklar.
Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.