artwork

Acer herkesi hayatının macerasını yaşamaya çağırıyor

8 sene önce

0

Acer, 4 farklı moda dönüşebilen Aspire Switch 10 modeli ile modern çağın kaşiflerini hayatlarını değiştirecek bir macera yaşamaya davet ediyor.

Hayatının macerasına atılarak hayallerinin peşinden giden 4 ismin herkese ilham verecek hikayelerini sosyal medyada paylaşan Acer, 29 Eylül-22 Ekim tarihleri arasında herkesi “Hayatının Macerası”na davet ediyor. Çağrı Çankaya, yanına kredi kartı ve para almadan, tam 3 yıl reklam ajanslarında çalışarak dünyayı dolaştı. Gizem Altın Nance, onda dönüm noktası çok! Önce interrail, sonra Green Card, en son bisikletle upuzun bir yolculuk yaptı. Berk Tüfekçi, 42 saat koşu, 180 km bisiklet, 3.8 km yüzmeyi 12 saatin altında bitirenlere verilen Iron Man ünvanını kazandı. Aysun Sökmen, büyük bir şefkatle doğal süt üretmek için kendi çiftliğini kurdu ve Aysun the Sütçü efsanesi işte böyle başladı.

Acer, hayallerini ertelemek için devamlı bahaneler bulanlara “Şimdi değilse ne zaman? Sen değilsen kim?” diye soruyor. Bu serüvene dahil olmak isteyen kullanıcılar www.hayatiminmacerasi.com üzerinden  birbirinden heyecanlı ve eğlenceli maceralardan dilediklerini seçip Facebook akışlarında oraya gitmiş gibi görülebiliyor. Maceralarının geçtiği yerde check-in yapmak, isterlerse seçtikleri kişileri de yanlarına almak ve kendi gözlerinden fotoğraflar paylaşmak da bu uygulamayla mümkün. Tropik ada bekçiliği, kutuplarda aurora ya da Güney Amerika’da balina izlemek, Peru’da ayvazka, seçilen yerde kendi çiftliğini oluşturmak, Madagaskar’da boabaplara tırmanmak Acer’la atılabileceğiniz maceralardan sadece bir kaçı.

3 şanslı maceraperest de Acer’ın 4 farklı modda kullanabilen yenilikçi 2’si 1 arada bilgisayarı Aspire Switch 10 kazanma şansını da yakalayacak.

Künye:

Reklamveren Acer Türkiye

Reklamveren Yetkilisi Semanur Aksoy

Dijital Ajans workattack

Kampanya İsmi Hayatımın Macerası

Kreatif Direktör/ Metin Yazarı Bengisu Gençay

Sanat Direktörü Neslin Çavuşoğlu

Sosyal Medya Yöneticisi Semih Tüfekçi

Uygulama Tipi Interaktif Uygulama

 

 

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...

Dünyada Ne Görürseniz: İstanbul’dan

Turkish Cargo’nun mega hub’ı SMARTIST, dünyayı birbirine bağlayarak küresel ekonomiye...

Vodafone “duruyor”