A Awards 2015 sahiplerini buldu

Arvak’ın 2013 yılından bu yana düzenlediği A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması 25 Mayıs 2015 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde yapılan törenle sahiplerini buldu.

2015 yılı A Awards açısından mutlulukla hatırlayacağımız bir yıl olacak. Öncelikle ilk kez düzenlenen üniversitelerin İletişim Fakültesi öğrencilerinin oluşturduğu ekiplerin yarıştığı A Awards Üniversite Medya Junior kategorisine başvuruların yoğunluğundan mutlu olduk. Ardından katılan işlerin niteliğinin son derece yüksek oluşundan keyif aldık. A Awards Junior jürisi finale kalan 8 ekibin sunumunu değerlendirirken ciddi biçimde zorlandı. Geleceğin reklamcıları diye gördüğümüz ekiplerin Yapı Kredi Play markası için hazırladıkları kampanyalardan çıkan fikirleri, jürideki Yapı Kredi Bankası temsilcisi Arda Öztaşkın not almakta zorlandı diyebiliriz. Gelecekteki Yapı Kredi Play kampanyalarında genç arkadaşlarımızın fikirlerini izleme olanağı bulacağımıza içtenlikle inanıyoruz.

A Awards 2015’e katılan işlerin yoğunluğu ve sayısı ayrıca bir mutluluk nedeni idi. Açıkhava/dijital beraberliğinin başarılı örneklerinin yanı sıra gerek fikir açısından ve gerekse açıkhavanın dilini başarıyla konuşan tasarımların ağırlık kazanmış olmasından dolayı çok mutluyuz. Açıkhavanın mecra planlamalarındaki ağırlığının giderek artacağına olan inancımız çok yüksek.

A Awards 2015’te gerek sponsor olarak ve gerekse çeşitli yollarla desteğini esirgemeyen markalara ve Arvak üyelerine teşekkür ediyoruz.

A Awards 2015 ödül gecesinde yanımızda olan tüm konuklarımız, A Awards Üniversite Medya junior kategorisine katılan öğrencilerimiz, başlangıcından bugüne hep desteğini hissettiren pazarlama sektörü, reklam ajansları, medya planlama ajansları,  Reklamverenler Derneği, Reklamcılar Derneği Başkanları, her koşulda isteklerimizi yanıtlayan Arvak üyeleri ve açıkhava sektörü sayesinde A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması büyüyor, gelişiyor. Teşekkür ediyoruz.

A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması 2016’da görüşmek dileğiyle…

Ayhan Tezcan
ARVAK Yönetim Kurulu Başkanı

Bu yazı, Campaign Türkiye’nin Haziran 2015 sayısında yayımlanmıştır.


Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.