6 yıldır Lift’liyoruz

Campaign Türkiye’yi eskiden beri tanıyanların bileceği üzre, Maslak’taki eski ofisimizin girişinde bir yazı misafirlerimizi karşılardı: “You’re Officially Lifted!”

Ekibin gediklilerinden biri olarak 3,5 yıl önce, bu ruhla tanışmıştım Campaign ile. O zamandan bu zamana derginin editörlerinde, yayın yönetmenlerinde ve konumunda değişiklikler olsa da takipçilerimize “Lift’lendiniz” diyerek onları sektörde birkaç adım öne çıkaracak yol arkadaşlarından biri olma arzumuz hiç değişmedi. Elbette bu ilişki de her zaman karşılıklı oldu. Sektörden birçok isim de verdikleri görüşler ve yazdıkları yazılarla içeriklerimizin kalitesine her zaman katkıda bulundular.

Ve bugün 6. yaşımızı kutlarken, bunca yıldır içerik üretmeyi bizim için daha keyifli getiren ve bizi de her gün bir adım öne taşıyan takipçilerimize teşekkür etmek boynumuzun borcu. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, yeni bir yılı ve yeni yaşımızı kutlarken, almanak niteliği taşıyan ve tüm yıl tartıştığımız konuların bir derlemesini sunan özel sayımızı sektörle buluşturuyoruz. Sektörcek Lift’leneceğiniz nice güzel yıllara…

Keyifli okumalar

Seda Büktel
Campaign Türkiye Kıdemli Editörü

 

Bu yazı ilk olarak Campaign Türkiye Ocak 2018 sayısında yayımlandı.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.