artwork

30. İTÜ EMÖS 7-11 Şubat’ta Maçka’da gerçekleşecek

2 ay önce

0

Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her sene düzenlenen Türkiye’nin en uzun soluklu öğrenci etkinliği 30. İTÜ EMÖS “Yansımalar Evreni” temasıyla 7-11 Şubat 2023 tarihinde İTÜ Maçka Kampüsünde gerçekleşecek

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 1992 yılından bu yana düzenlenen İTÜ EMÖS (Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu) her sene iş ve teknoloji trendlerine uygun olarak belirlenen bir ana tema etrafında şekillenen Türkiye’nin en geniş kapsamlı öğrenci etkinliği düzenlenmekte.
Öğrencinlerin her sene bir adım ileri taşımayı amaçladığı İTÜ EMÖS kapsamında; workshoplar, eğitim dizileri, iş simülasyonları ve vaka çalışmalarını içeren İTÜ EMÖS Kariyer Atölyeleri, 3 gün süren, lider şirketlerin ve üst düzey yöneticilerinin katıldığı oturumlar düzenlenmekte.

İTÜ EMÖS her sene öğrencilerin araştırmaları sonucunda belirlenen bir ana tema ve alt başlıklar etrafında şekilleniyor. Bu sene belirlenen alt başlıklarımız günümüzün önemli konularından; Internet of Things (IOT), Metaverse, RPA&Digital Twin, Mobility, Integration ve Accessibility.

 

Alt başlıklarımızdan yola çıkarak teknolojinin her alanda insanın hayatına girmesiyle insanın varlığının ve ürettiği her işin zaman içinde dijital ortamlardaki yansımasının oluşumunun keşfedileceği bu seneki EMÖS’ün ana teması ise “Yansımalar Evreni” olacak.

 

Geçen sene pandemi koşullarına uygun olarak hibrit olarak düzenlenen 29. İTÜ EMÖS’e Türkiye’deki 103 farklı üniversiteden 10.000’den fazla öğrenci kayıt oldu ve katılım sağladı. Etkinliğin bu sene de yapılan planlamalar doğrultusunda seminer, konaklamalı ve konaklamasız katılım seçenekleri ile gerçekleşecek.

 

İTÜ EMÖS her sene şubat ayının başında gerçekleştirilmekte ve toplamda 5 gün sürmektedir.

Senin için
Tümünü göster
30. İTÜ EMÖS 7-11 Şubat’ta Maçka’da gerçekleşecek

Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından her sene düzenlenen Türkiye’nin en uzun...