11. Kırmızı Ödülleri başlıyor

2003 yılından bu yana basın reklamlarında yaratıcılığın artırılmasını özendirmek, reklam ajanslarının, çalışanlarının ve reklamverenlerin başarılarını belgeleyip, ödüllendirmek amacıyla düzenlenen Kırmızı Ödül Töreni bu yıl ilk defa, Haziran ayında düzenlenecek.

11. Kırmızı Basında En İyiler Reklam Ödülleri yarışmasına katılmak isteyenler için bu yıl ilk kez, yayın dönemi genişletilerek 16 aya çıkarıldı. Böylece, 1 Ocak 2013 – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış tüm ilanlar için, yarışmaya başvuru yapılabilecek.

Toplam 41 kategori içeren, katılımcıların büyük ödül Kıpkırmızı dahil 46 ödül için yarışacağı 11. Kırmızı’nın son başvuru tarihi ise, 9 Mayıs 2014 Pazartesi.

Bu yıl gerçekleşecek Kırmızı’nın ödül töreni, 9 Haziran Pazartesi akşamı Zorlu Center PSM’de gerçekleştirilecek.

Katılımcılar, yarışma başvurularını yapabilecekleri www.kirmiziodulleri.com sitesinden, aynı zamanda katılım koşulları, bu yılki kategorilerin detayları, Hürriyet Özel Ödülü ve Radikal Canlı Kırmızı yarışmaları ile ilgili duyurulara da ulaşabilecekler. Kırmızı’yı sosyal ağlarda ise, facebook.com/kirmiziodulleri ve twitter.com/kirmiziodulleri adreslerinden takip edebilecekler.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.