Özsüt yeni dijital ajansı olarak egegen’i seçti

Şubat ayında Özsüt’e Sevgililer Günü özelinde bir kampanya tasarlayan egegen, marka ile ilişkisini bir adım ileri taşıdı. Özsüt yeni dijital ajansı olarak egegen’i seçti.

2018 yılında portföyüne eklediği yeni markalar ile büyümeye devam eden egegen, Özsüt ile iş birliğinde dijital strateji danışmanlığı, dijital pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarım ve programlama, kriz iletişimi ve online itibar yönetimi alanlarındaki tüm çalışmaları yürütecek.

İş birliği Sevgililer Günü projesiyle başladı

Şubat ayında Özsüt’ün dijitaldeki iletişimine Sevgililer Günü projesi ile başlangıç yapan egegen, bu kapsamda #aşkgülümsetir kampanyasını hayata geçirmişti. Kampanya ile Özsüt’ün Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Harmoni, Kalpten Kalbe ve Sihirli Küre pastalarının iletişimi gerçekleştirilmişti. Kampanya döneminde 360 derece yürütülen çalışmalarda dijital pazarlama stratejisi, dijital reklam yönetimi, mikro site tasarım ve programlama, sosyal medya yönetimi egegen tarafından yönetilmişti.

2000 yılından bu yana dijital pazarlama alanında müşterilerinin beklentilerine yönelik web, mobil, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO çözümleri sunan egegen’in hizmet verdiği markalar arasında E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Bambi Yatak, Yatsan, Sinpaş, Amway Türkiye, Uğur Derin Dondurucu, TAYSAD yer alıyor. Özsüt ile yapılan anlaşma haberi, egegen’in sosyal ağlarında yayınladığı video ile duyuruldu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.