Maurice Lévy’nin yerine geçecek kişi belli oldu

Publicis Communications’ın CEO’su Arthur Sadoun, 1 Haziran’dan itibaren Publicis Groupe’un başkanı ve CEO’su olacak. Şimdiki başkan ve CEO Maurice Lévy ise şirketin gözetim kurulu başkanlığına geçecek.

Arthur Sadoun

Sadoun daha aylar önce Lévy’nin yerine geçecek en uygun kişi olarak belirlenmişti. Geçtiğimiz yıldan başlayarak Publicis Groupe’un ayrı merkezlere yeniden yapılanmasına öncülük etti ve müşterilere şirketin tüm kaynaklına ulaşmalarını sağlayan "Power of One" strateji uygulamasını yönetti.

Sektördeki duyumlara göre 74 yaşındaki Lévy, yerine geçmesi için Sadoun’u kendisi seçmiş. Lévy'nin Publicis Groupe’un geleceği hakkında yaptığı konuşma da bu duyumu destekler nitelikte. “Groupe’un gheleceği için en uygun ve mantıklı olan bu seçim beni olağanüstü mutlu etti. Arthur’u en içten dileklerimle kutluyorum” diyen Lévy, “Bu herhangi bir seçim değil, bu bizim inanılmaz Groupe’un geleceğine yeni kapılar açacak iyi hesaplanmış ve iyi düşünülmüş bir seçim” diye ekledi.

Geçtiğimiz Aralık ayının başında Maurice LévyAirbnb iş birliği ile oldukça espirili bir kampanyaya imza atmıştı. Yeni yıl dileklerini paylaştığı ve ofisini bir geceliğine Airbnb'de kiraya verdiğini duyurduğu kampanyayı buradan görebilirsiniz.

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -