Basketbol Süper Ligi’nin yeni sponsoru Tamek oldu

Spor Toto Basketbol Süper Ligi, sponsor zincirine yepyeni ve lezzetli bir markayı eklemenin gururunu yaşıyor.

Tamek, 60 yılı aşkın deneyimiyle Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin yeni sponsoru olarak salonlardaki yerini almaya hazırlanıyor. ‘Tamek’se koy sepete’ sloganıyla akıllarda yer eden marka, BSL’nin 11. haftasından itibaren ligin resmi sponsorlarından biri olarak basketbol severlerin huzuruna çıkacak.

BSL Direktörü Samer Şenbayrak, BSL-TAMEK işbirliğinin her iki marka için de son derece başarılı ve keyifli bir işbirliği olacağına inandığını söyledi. Şenbayrak, ‘’Rekabetçi yapısı ve hızla büyüyen ekonomisiyle Avrupa’nın en gözde ligi haline gelen BSL, TAMEK markasının katacağı değer ile güç ve itibarını pekiştirdi. Bu işbirliğinin, gıda ve meyve suyu sektörünün öncü firmalarından TAMEK’in marka iletişimine de büyük değer katacağına inanıyorum. Basketbol severlerin damaklarında eşsiz bir tat bırakan bu marka, bundan böyle parkelere BSL ile el ele çıkacak’’ dedi.

Tamek Gıda Genel Müdürü Cem Kurt, ‘’Geçmişten günümüze, tüketicilerin zihninden yıllardır yer etmiş ve Tamek deyince herkesin ilk aklına gelen ‘Tamekse Koy Sepete’’ sloganımız ile basketbol sporunu sahipleneceğiz. Bu işbirliğinin her iki taraf için de çok keyifli olacağına eminim. Temelinde lezzet, doğallık ve kaliteli hizmet anlayışıyla geliştirdiğimiz ürünlerimizle 60 yılı aşkın süredir her öğünde tüketicilerimizin karşısına çıkıyoruz. Bundan sonra da BSL’nin yeni sponsoru olarak basketbol severlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum’’ açıklamasını yaptı.

Spor Toto Basketbol Süper Ligi’nin 11. haftası, 17 Aralık günü oynanacak üç maçla start alacak. BSL’de 10 hafta sonunda Anadolu Efes, 9 galibiyetle zirvede yer alıyor.

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -