Publicis One Türkiye'de üst düzey atama

 Sektör 06 Şubat 2017 Müjde Bayındır

Publicis One Türkiye bünyesindeki medya ajanslarının Yetenek Yönetimi ve Marka İletişim Direktörü Aslı Sepil, Şubat 2017 itibarıyla görevine Publicis One Türkiye Yetenek Yönetimi ve Marka İletişimi Lideri olarak devam edecek.

Sepil, şimdi de aynı çalışmayı Publicis One çatısı altındaki 14 ajans markası ve 400’den fazla yetenek için gösterecek. Sepil bu yeni görevinde Publicis One Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş’a raporlayacak.

Dedebaş yeni gelişmeyle ilgili olarak, “2017 yılı başında, iletişim alanındaki tüm uzmanlıklarımızı tek bir çatı altında entegre olarak sunan yeni nesil ajans modelimiz Publicis One Türkiye’de operasyonlarına başladı. Biliyoruz ki iş modelimizde bu denli büyük bir değişimi yakalamak ve gerçek entegrasyonu sağlamak, ancak ve ancak bu felsefeyi tüm stratejik süreçlerimize yaymakla mümkün. Barındırdığımız yeteneklerin gücü ile var olduğumuz bu sektörde, yeni yetenekleri çekebilmek, yönetebilmek ve iletişimi güçlendirmek bizim için en kritik süreçler arasında yer alıyor. Geçmişte pek çok farklı ülkede, farklı fonksiyonlarda yöneticilik görevi almış ve önemli projeler yürütmüş olan Aslı, Publicis One’ın yenilikçi ve yaratıcı ruhunu tam anlamıyla yansıtan biri. Hem yetenek yönetimi hem iletişim süreçlerimizde hedeflenen stratejik dönüşümü en iyi şekilde sağlayacağını düşünüyorum. Aslı’nın Publicis One liderlik takımında yer almasından dolayı çok mutluyum” dedi.

Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Sepil, kariyerine 2007 yılında PwC’nin Denetim bölümünde başladı. PwC İstanbul ve Los Angeles ofislerinde ekip şefliği pozisyonunda çalıştıktan sonra, University of Warwick’te Politik Ekonomi masterı yaptı. Barclays Bank’in Afrika operasyonlarını yürüttüğü Johannesburg ofisinde geleceğin liderleri programı kapsamında görev aldı. Türkiye’ye dönmesinin ardından TÜSİAD Küresel Ekonomik İlişkiler ve Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Bölümü’nde çalışan Sepil, Mayıs 2016’dan bu yana Publicis Groupe bünyesinde Yetenek Yönetimi ve Marka İletişimi Direktörü olarak çalışmaktaydı.

Publicis One Türkiye çatısı altındaki markalar arasında; Publicis İstanbul, Publicis Healthcare, Leo Burnett, Leo PR, Saatchi & Saatchi, Nurun, Voden, Starcom, Mediavest | Spark, Zenith, Vivaki Creative, DataWise, Liquid Thread ve Digitouch yer almaktadır.

"Geleceğin ajans modeli" olarak tanıtılan Publicis One'ın, Publicis One Global CEO’su Jarek Ziebinski ve Publicis One Türkiye CEO’su Savaş İnanç Dedebaş tarafından, Türkiye'deki yeni yapısının ve hedeflerinin anlatıldığı röportaja buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -