KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına

Ömer Erdem omerdem@campaigntr.com

YÖNETİM

Yönetici Ortak

Ertuğ Özdemir ertug@campaigntr.com

İÇERİK YÖNETİMİ

İçerik Koordinatörü

Akın Arslan akin@lifttr.com

YAZI İŞLERİ

Yayın Yönetmeni

Akın Arslan akin@campaigntr.com

Editör

Seda Büktel seda@campaigntr.com
Kamer Yılmaz kamer@campaigntr.com
Müjde Bayındır mujde@campaigntr.com

Görsel Yönetmen

Yılmaz Mermer yilmaz@campaigntr.com

İDARİ / LOJİSTİK

Selçuk Ak selcuk@lifttr.com

ABONELİK / MALİ İŞLER

Didem Aslan didem@lifttr.com

Abonelik için: abone@campaigntr.com
www.campaigntr.com/abone veya Çağrı Merkezi: (212) 999 43 43

CAMPAIGN

Claire Beale Editor in Chief

YAYINCI

Yaygın Süreli Yayın, ISSN 2146 – 7986

LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş.
Yeşilce Mh. Göktürk Cd. Çeşni Sk.No:4 Kat 2 34418 Kağıthane
İstanbul/Türkiye
+90 212 286 3579
www.lifttr.com

Dijital Operasyon

Egemen Özten egemen@stuff.com.tr

Fotoğraf

Gürkan Çağlar gurkan@campaigntr.com

REKLAM VE ÖZEL PROJELER

Onur Ezer onur@lifttr.com (Sorumlu Yazı İşleri Müdürü)
Meva Akgün meva@lifttr.com

EĞİTİM

akademi@lifttr.com

HAYMARKET MEDIA GROUP

David Prasher Haymarket Comsumer Magazines Genel Müdürü
Alaistair Lewis Uluslararası Direktör
Ian Porter Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Afrika Lisans Geliştirme Direktörü

MATBAA / BASKI

APA Uniprint Basım San. ve Tic. A.Ş