KÜNYE

İMTİYAZ SAHİBİ

LIFT Dijital İletişim Hiz. A.Ş. adına

Ömer Erdem omerdem@campaigntr.com

YÖNETİM

Yönetici Ortak

Ertuğ Özdemir ertug@campaigntr.com

YAZI İŞLERİ

Kıdemli Editörler

Seda Büktel seda@campaigntr.com
Kamer Yılmaz kamer@campaigntr.com
Merve Eker merve@campaigntr.com

Editör

Müjde Bayındır mujde@campaigntr.com
Egemen Özten egemen@lifttr.com
Hilal Gülyurt hilal@lifttr.com
Semiha Ahmed semiha@campaigntr.com
İzel Özten izel@campaigntr.com

Görsel Yönetmen

Yılmaz Mermer yilmaz@campaigntr.com

Şeyda Taluk, Ebrar Bahçıvan

İDARİ / LOJİSTİK

Selçuk Ak selcuk@lifttr.com

Abonelik için: abone@campaigntr.com
www.campaigntr.com/abone veya Çağrı Merkezi: (212) 999 43 43

CAMPAIGN

Claire Beale Editor in Chief

Dijital Operasyon

Egemen Özten egemen@stuff.com.tr

Fotoğraf

Gürkan Çağlar gurkan@lifttr.com

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Onur Ezer onur@lifttr.com

REKLAM VE ÖZEL PROJELER

Onur Ezer onur@lifttr.com

VİDEO İÇERİK

Fatih Yalçınkaya fatih@lifttr.com
Ozan Baş ozan@lifttr.com

EĞİTİM

akademi@lifttr.com

HAYMARKET MEDIA GROUP

David Prasher Haymarket Consumer
Magazines Genel Müdürü
Alaistair Lewis Uluslararası Direktör
Ian PorterAvrupa, Amerika, Orta Doğu ve
Afrika Lisans Geliştirme Direktörü

MATBAA / BASKI

APA UNIPRINT Basım San. ve Tic. A.Ş.
Ömerli Mah. Hadımköy-İstanbul Cad.
No: 159 34555 Arnavutköy / İstanbul
Tel: 0212 798 2840

DAĞITIM

Turkuvaz Dağıtım Pazarlama A.Ş.

Yayıncı

Yaygın Süreli Yayın ISSN 2146 - 7986.