Tim Leberecht, 10 Eylül'de yeniden İstanbul'da

 Haber 03 Eylül 2015 Onur Özgen

TEDxIstanbul, geçtiğimiz yıllarda TED’de markaların geleceği, pazarlama ve müşteri deneyimleri hakkında gerçekleştirdiği konuşmalar ile 1 milyon üzerinde izleyici kitelesine ulaşan Tim Leberecht’i 10 Eylül’de Fıtıre Talks'ta tekrar ağırlamaya hazırlanıyor.

Mutfak Sanatları Akademisi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte; yine pazarlama, iletişim ve reklam konularında gelecek trendler üzerinde durulacak. Etkinliğin biletlerine Eventbrite’tan ulaşılabiliyor. Program ise şu şekilde belirlenmiş durumda:

09:30 - Açılış / Networking

10:00 - Mehmet Aksel, MSA, Açılış Konuşması

10:15 - Tim Leberecht, Yazar, The Business Romantic

10:45 - Soru-Cevap

11:15 - Kapanış

11.30 - Tim Leberecht'in İmza Töreni

Tim Leberecht kimdir?

The Business Romantic kitabının yazarı Tim Leberecht; Amazon, Bill & Melinda Gates Vakfı, Boeing, Samsung, Starbucks, ve Tencent’e tüketicilerine özel tecrübe yaratmaları konusunda danışmanlık veriyor. Leberecht, Apple dahil olmak üzere birçok Fortune’un 500 markasına ürün tasarım ve stratejilerinin belirlenmesi konusunda liderlik eden Frog Design’de CMO olarak çalıştı. Tim Leberecht’in ayrıca pazarlama ve çalışma alanlarının inovasyonu hakkında Harvard Business Review, Entrepreneur, Fast Company, Forbes, Fortune, Psychology Today ve Wired dergilerinde birçok yazısı yayınlandı. TED, The Economist, Big, Rethink, DLD, the Silicon Valley, CEO Summit, New Cities Summit, Commonwealth Club, Carnegie Mellon Univercity, Remix gibi etkinliklerde konuşmacı olarak yer aldı. TED’de yaptığı konuşmalardan “Markanızın Kontrolünü Kaybetmenin 3 Yolu” adlı konuşması 1 milyonun üzerinde izleyiciye ulaştı. Leberecht aynı zamanda Dünya Ekonomik Forumu’na ve NationSwell Konsey’ine danışmanlık yapmaktadır.

Tim Leberecht'in Campaign Türkiye'nin Haziran sayısında bir röportajı da yayımlanmıştı.

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR