M.E. Talks'ta bu ay nörobilim konuşulacak

 Haber 19 Nisan 2017 Müjde Bayındır

Reklamverenler Derneği’nin, genç iletişim ve pazarlama profesyonelleriyle pazarlamanın duayenlerini buluşturduğu M.E. Talks (Marketing Experience Talks) etkinliğine bu ay, ThinkNeuro CEO'su Dr. Yener Girişken ve Eti Gıda Kategori Geliştirme Grup Müdürü Ebru Üstün birlikte yürüttükleri proje örneklerini aktarmak üzere konuk oluyor. Etkinlik 27 Nisan Perşembe günü saat 19.00'da Kolektif House Levent’te gerçekleştirilecek.

ThinkNeuro’nun kurucusu ve CEO’su olan Dr. Yener Girişken, 2011 yılından beri nöropazarlama sistemleriyle reklam, alışveriş ve müşteri deneyimi, marka konumlandırma, dijital pazarlama araştırmaları yapıyor. Birçok uluslararası akademik yayını bulunan Girişken aynı zamanda İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi. Araştırma temelli nöropazarlama kitabı olan Gerçeği Algıla’nın da yazarı olan Girişken, Türkiye’de ve dünya çapında pek çok konferansa konuşmacı olarak katılmaktadır.

Dr. Yener Girişken ve Ebru Üstün'ün pazarlamada yeni bir çağ açan nöropazarlama alanındaki deneyimlerini paylaşacağı bu etkinliğin biletleri rvd@rvd.org.tr'den ya da 0212 351 55 48 nolu telefon aracılığıyla temin edilebilir.

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -