Letz yeni sürümünü yayınladı

 Haber 11 Ağustos 2017 Müjde Bayındır

Simge İçen ve İdil Mayzel tarafından kurulan ve Nisan ayında BIC Angels’tan 1 milyon TL değerleme üzerinden yatırım alarak BIC 101 programına katılan Letz, beta sürecini geride bıraktı. Bir süredir yeni özellikleri üzerine çalışan uygulama yeni sürümünü sosyal medya üzerinden duyurdu.

Tasarımını tamamen yenileyen ve yeni özellikler ekleyen Letz’de artık daha rahat bir şekilde insanlara ulaşarak istenilen aktivite gerçekleştirilebiliyor.

Yeni sürümle beraber, canınız bir şeyler yapmak istediğinde Letz’e girerek takip ettiğiniz insanların aktivitelerini görebilir ve dilediklerinize katılabilirsiniz ya da kendi aktivitenizi oluşturarak ister takipçilerinizle paylaşabilir, ister karşılıklı takipleştiğiniz insanlara özel olarak gönderebilirsiniz. Sizinle aynı aktivitelere katılan insanları Letz’in detay ekranından görebilir ve istediklerinizi takip ederek çevrenizi genişletebilirsiniz. Böylelikle, sizinle aynı ilgi alanına sahip insanlara da ulaşabilirsiniz.

Letz attıktan sonra gelen detay ekranında, gönderdiğiniz kişilerle aktivite üzerine sohbet edebilir ve buluşmanızın detaylarını çok basit bir şekilde netleştirebilirsiniz. Böylelikle, kiminle ne planlamıştık derdinden de kurtulacaksınız ve aktivite özelinde birbirinizle kolayca haberleşeceksiniz. Aktiviteler tamamlandıktan sonra kaybolacakları için de, diğer platformlardaki gibi zorlanmadan programınızı tamamlayabileceksiniz.

Betadan 1500 kişiyle çıkan Letz, yeni özellikleriyle beraber hızlı bir büyüme yakalamayı hedefliyor.

 

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -