Campaign Türkiye Şubat sayısı çıktı

 Haber 15 Şubat 2017 Kamer Yılmaz

Alanında uzman isimler, yakın gelecekte iletişim sektöründe bizleri nelerin beklediğini anlattı. Buna göre, gelişen teknolojiyi ve datayı kullanmaları halinde mobilden sosyal medyaya, sinemadan reklam ajanslarına kadar çeşitlenen pazarı bekleyen fırsatlar neler?

Yeni sayımızda başka neler var?

Yaratıcı hizmetlerde karlılıkların düştüğüne dikkat çeken ve bugün artık büyük ajans konseptine inanmadığını söyleyen Yiğit Şardan ile endüstriyi değerlendirdik.

TBWA\Istanbul Başkanı Cem Topçuoğlu ile, TBWA’deki yurt dışı görevlerine de dayanarak reklamcılığın dünyada gittiği noktayı, yakın gelecekte sıkça bahsedeceğimiz trendleri konuştuk.

Publicis One’ın Türkiye’deki yeni yapısını ve hedeflerini Publicis One Global CEO’su Jarek Ziebinski ve Publicis One Türkiye CEO’su Savaş İnanç Dedebaş ile konuştuk.

Türkiye’de sanat pazarlamasını, konunun uzmanları değerlendirdi.

Uzun yıllar gazetecilik yapan ve bir süre önce halkla ilişkiler sektörüne geçerek İZ İletişim’e genel müdür olan Emre İskeçeli bu süreci ve halkla ilişkilerin kısa vadede geleceğini anlattı.

Tina Ly, yeni yılla beraber yeni kararlar almanıza hem yardımcı oluyor hem de bu yeni kararları uygulayabilmeniz için motive ediyor.

SEAT’ın Euroleague Basketball sponsorluğuyla devam eden projelerini ve yaptıkları çalışmaları SEAT Pazarlama Müdürü Tilbe Polat ile konuştuk.

Büyük verinin siyaseti yendiğine dikkatleri çeken Hakan Akben, artık dünyayı kurtarmak için aklıselim iletişimcilerin arandığını ve büyük veri ile psikometri biliminin iş birliğini anlatıyor.

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -