Original Is Never Finished, Kendall Jenner’la döndü

 Global 11 Ağustos 2017 İzel Özten

adidas Originals’in Frank Sinatra'nın "My Way" şarkısının remixinin yer aldığı, Original Is Never Finished filminin yeni bölümünü yayınladı.

adidas Originals global marka elçisi Kendall Jenner ile birlikte James Harden, Playboi Carti, 21 Savage, Young Thug  gibi yaratıcı vizyonerlerin rol aldığı film, “Orijinal Asla Bitmez” mesajıyla, yeni nesle orijinalliği yeniden tanımlamaları için ilham veriyor.

Original is Never Finished filminin ilk bölümüyle, Cannes Lions'da Entertainment Lions for Music kategorisinde Grand Prix’nin sahibi olan adidas Originals, filmin üçüncü bölümüyle yaratıcı işlerini yeniden keşfediyor ve özgürce yaratıldığında ortaya çıkanın her zaman orijinal olacağı fikrini kanıtlıyor.

Original Is Never Finished, yeniden yaratma fikrini, filmin önceki bölümden sahnelere atıfta bulunarak ve yeni yaratıcı ekibiyle yeniden canlandırarak bir kez daha keşfediyor. İlk filmde de yer alan Botticelli'nin zamansız güzellik sembolü Birth of Venus, bu kez ikonik Superstar silueti ile görülen Kendall Jenner’a ilham veriyor. Jenner, futuristik bir kapsülün içinde doğum ile yeniden doğum olgularını sorgulatıp, yeni nesle provokatif sorular sorduruyor.

Ünlü rapçiler Playboi Carti, 21 Savage ve Young Thug, stili hiç de mütevazi olmayan Crazy modeli ayakkabılarıyla ilk filme atıfta bulunan bir şekilde poz veriyorlar. Duruşları, aynı ortaya koydukları işler gibi cesur ve ödün vermez. Filmin ilk bölümüne yapılan son gönderme ise daha önce Dev Hynes’ı aynalar önünde dans ederken gördüğümüz, hayranlık verici ‘Mirrors’ sahnesinin bu kez spor ilhamlı bir adaptasyonu. Bu sahnede aynalar önünde, EQT Support 93/17 model ayakkabılarıyla top süren, NBA yıldızı James Harden var.

Original Is Never Finished tüm dünyada ve Türkiye’de 10 Ağustos tarihinde yayınlandı.

 

Yorumlar (0/0)

Güvenlik kodunu hatalı girdiniz.


Input symbols

EN ÇOK OKUNANLAR

KÖŞE YAZARLARI Tüm Köşe Yazarları

Yapay zeka ve makine öğrenimi

Bülent Hiçsönmez -

Hadi paylaşalım!

Murat Çolakoğlu -

‘Nezaket’

Ömer Erdem -

İnan ki mümkün!

Murat Çolakoğlu -

Hikaye

Akın Arslan -

"İz bırakmak"

Ömer Erdem -

Heyecan verici bir beş yıl

Bülent Hiçsönmez -

Yeni dünyanın büyüme motoru

Bülent Hiçsönmez -

Türkiye YouTube’da ne yapıyor?

Bülent Hiçsönmez -

Fenomenlerin vergilendirilmesi

Yunus Çelikbiz -

Yaşasın asi markalar!

Emre Sayın -

Çal da dinleyelim!

Murat Çolakoğlu -

So long...

Tolga Tuna -